Komputer się Uruchamia ale nie działa

Witam. Otóż po tygodniowej przerwie chciałem sobie pograć w CSGO l. Włączyłem komputer i słyszałem że wiatrak od chłodzenia chodzi bardzo wolno a komputer się nie włącza. Położyłem na boku i zdjąłem boczną ścianę obudowy. Wiatrak zasilacza i chłodzenia chodziły bardzo wolno a komputer się nie włącza. Co może być tego przyczyną

Czy dzieje się coś wiecej jakieś dźwięki wydaje przy uruchomieniu ?

Nie. Nawet po podłączeniu tego, głośnika" od przedniego panelu nie wydaje dzwieku

Jak masz możliwość podłącz inny zasilacz.
Możesz jeszcze zrobić taki myk żeby odłączyć kompa na 10 minut od zasilania i podłączyć go ponownie.

Nie mam innego zasilacza, i próbowałem odłączyć ale też nic nie poskutkowało

Słyszałeś wcześniej charakterystycznie “pipnięcie” komputera, przed awarią, sugerującą przejście procedury POST?
Wyjmij wszystkie dyski, napędy (Wystarczy, że wyciągniesz kabelki od napędów i dysków), pamięci RAM, wszelkie dodatkowe komponenty wpięte do PCI jak karty sieciowe, graficzne, dźwiękowe. Odepnij również przedni panel prócz power i reset. Spróbuj tak uruchomić, pipczy, że nie ma Ramu? Jeśli tak to podłączaj po jednej rzeczy do komputera i sprawdzaj czy nadal działa, tak zidentyfikujesz co jest nie tak. Pamięci RAM możesz przekładać do różnych slotów, raz wkładasz jedną, raz drugą, razem, w różnych kombinacjach. Jeśli jednak nic nie piszczy po wyjęciu wszystkiego (prócz głośniczka) to znak, że zasilacz padł lub płyta główna. Mówisz, że innego zasilacza nie masz, najprościej będzie go już zanieść do serwisu komputerowego. Mają tam możliwość przetestowania komputera z innym zasilaczem. płytą główną.

Dzięki za pomoc. Znalazłem w czym tkwi problem. W porcie na kartę graficzna wystaje drucik który powoduje spięcie. Przez co jestem zmuszony kupić nową płytę główną