Komputer sie wiesza

Witam.

Od pewnego czasu gdy przeglądam internet , gram cokolwiek robie na komputerze nagle sie zacina i pozostaje tylko reset .Nie wiem co sie dzieje . Skanowalem go jakis czas temu (2 tyg temu chyba).Prosze o pomoc.

Sprzet : płyta: AliveSATA2-gLan , procesor : AMD Athlon 64 3200+ 2.0ghz karta graf : ATi Radeon HD 4650 512 mb ( tyle jest napisane na pudelku a w aida pokazuje 1024) ram : 3gb (2x 512mb ELIXIR +2gb goodram taktowania te same) dysk to Seagate Barracuda 7200.12 SATA II | 500GB | 16MB | ST3500418AS <- chyba to

Dodane 22.10.2011 (So) 12:03

Dodam ze to windows Xp

Podaj moc markę zasilacza

A czym go skanujesz? wpisz w uruchom msconfig i powyłączaj niepotrzebne rzeczy, zdefragmentuj i przeczyść ccleaner-em

Prawdopodobnie winny jest zasilacz. Podaj moc i markę tak jak napisał ahonen97.

Niestety , zasilacz to iBox 350W czytałem o nim a ludzie maja zle opinie … najprawdopodobniej to jest winne

Dodane 23.10.2011 (N) 9:19

xZdzislawx. Skanowałem go AVG.W msconfig tez sie bawilem - 0 efektu.Sproboje ccleaner’em .

A Powiedz mi, domyslam się że przedtem Ci się to nie zdarzało, ale czy w ostatnim czasie wymieniałeś jakąś część? grafike,procek czy cuś ?

Incept.Nie nie zdarzało mi sie to nigdy , ostatnia rzecza którą wymieniałem to dysk bo stary juz byl troche za stary ale po wymianie bylo ok… probowalem pozamieniac kolejnosci ustawienia kosci ram ale i tak jest tak samo.

blaszkin2

Przeczytaj inne wypowiedzi i na nie również odpowiedz =D>

A czym go skanujesz? Skanuję (skanowałem) AVG antyvirem

Podaj moc marke zasilacza : iBox 350watt

“czy w ostatnim czasie wymieniałeś jakąś część? grafike,procek czy cuś ?” - jedyne co wymienialem to dysk ale po wymianie bylo ok i byl spokoj przez ok. 2 miesiace

Prawdopodobnie zasilacz umiera ze starości lub z innych przyczyn. Najlepiej pożycz od kogoś jakiś porządny i przetestuj, aby sprawdzić czy problem zniknął. Ewentualnie możesz jeszcze sprawdzić napięcia w momencie, gdy komputer się zawiesi. Ale woltomierzem, nie żadnym programem.

Nie , chyba nie będę się bawił w takie rzeczy . Najlepsze rozwiązanie to kupno nowego .Odchodząc od tematu : Jaki polecacie tak do 150zl.?