Komputer się włącza, bez obrazu

Witam, mam problem z włączeniem komputera, ponieważ komputer się włącza ale obrazu brak.

Zanim temat trafi do kosza: Rady wyszukane w Google i na forum nic nie pomogły, czyli wyjmowanie baterii, zworki, sprawdzenie części w innym komputerze, sprawdzenie poprawności podłączenia kabli, zmiana karty graficznej.

Wygląda to tak: wszystkie diody świecą, wiatraczki się kręcą, dysk słychać, na karcie graficznej widać że wiatraczki się kręcą, USB działa zarówno na obudowie, jak i na płycie głównej, tylko obrazu brak.

Monitor jest podłączony do karty graficznej.

Okablowanie sprawdzałem, wszystko jest podłączone we właściwe miejsca.

Do płyty głównej nie jestem w stanie podłączyć monitora, bo tam jest jakieś dziwne złącze analogowe tylko 9 pinowe, z wystającymi igiełkami, a normalne złączę ma 15 pinów bez igiełek do płyty głównej lub do karty graficznej.

Wszystkie części były nowe, z wyjątkiem mojego dysku hdd, i płyty głównej z Procesorem kupionej z allegro (były właściciel twierdzi że jest to sprawne, a opinie ma 100% pozytywne).

Płyta główna nie wiem czy ma to jakieś znaczenie pracowała przedtem z jakimś geforcem.

Specyfikacja komputera:

Płyta główna: ASUS P5P43TD,

Procesor: XEON E5450 SLBBM

Karta graficzna: Karta graficzna MSI Radeon R7 250 OC 2GB

Ram: GoodRam DDR3 PLAY 8GB

Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 530W

Dysk SSD: GoodRam CX200 120GB

Dysk HDD: Samsung 321HJ 320GB

Obudowa: Obudowa SilentiumPC Gladius X60 Pure Black

Napęd: Napęd Asus DRW-24D5MT/BLK/B/AS

 

Do płyty głównej nie jesteś w stanie podłączyć monitora, bo ta płyta nie ma wbudowanej karty grafiki (złącze które opisujesz - to nie złącze WGA - tylko RS232).

Ponieważ zaś płyta oficjalnie nie obsługuje Xeona, to śmiem podejrzewać, że problemem jest moding CPU pozwalający na działanie procesora ze złączem LGA 771 na złaczu LGA 775. To znaczy: wyjmij procesor, i sprawdź czy przypadkiem nie widać jakiegoś niepokojącego osmalenie na stykach. Jeśli widać - to prawdopodobnie płytę i procesor możesz wyrzucić.

Dzięki za poradę, jutro dam znać odpowiedź czy to pomogło bo dzisiaj niestety nie będę w stanie tego sprawdzić.