Komputer sie włącza i po chwili restartuje

Nie wiem o co chodzi… Włączam komputer wszystko sie ladnie odpala… po jakis 5-20 sekundach od wlaczenia Windowsa komputer sam sie restartuje i tak w kolko. Na poczatku pomyslalem sobie, ze to wirus - sformatowalem dysk, zainstalowalem windowsa i dalej to samo. Moze ktos cos poradzic? z gory dziekuje

u mnie było tak samo aż odkryłem że to przez kartą radiową(od internetu)(gdy szukał sieci przy starcie systemu resetował się)

a ja dalej nie wiem co sie dzieje :stuck_out_tongue:

Sprawdź temperatury.

Według programu SpeedFan 4.28 temperatury to:

temp.gif

Co mozecie doradzic - nie znam sie na tym nei wiem jakie powinny byc temperatury :slight_smile: dlatego tutaj psize :slight_smile:

Porządna konserwacja kompa.

Użyj Everesta i podaj temperatury.

Ale wygląda to na zasilacz - sprawdź.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9809

Sprawdź pamięć:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

Ale może być wele innych rzeczy,poczytaj na Forum temat wielokrotnie omawiany.

Co to masz za procka.

Napięcia wyglądają na dobre.

Podaj konfiguracje kompa:

Wymień taśmę sygnałową dysku.

Zamień wtyczkę zasilającą na dysku na inną.

Sprawdź dysk narzędziami producenta dysku.

Sprawdź kondensatory elektrolityczne na płycie czy nie wylane lub wypukłe.

Sprawdź co pisałem wcześniej.

Poczytaj na Forum - trzeba sprawdzić wszystko.

Typ procesora Intel Celeron, 2700 MHz (27 x 100)

To moze na wszelki wypadek wklej logaHijackthis

podkreczałeś procesor?bo w PCFORMACIE pisze że jak tak się dzieje po podkrąceniu to trzeba zresetować BIOS

Miałem też tak, pobawiłem się kablami od zasilacza, a dokładniej zmieniłem kabel napięcia od dysku twardego i chulało dobrze. Zobacz.

Witam Ponownie. Jendak okazuje sie ze to chyba nie wina sprzetu… Sprzet niby ma dzialac poprawnie. Zrobilem kolejny format i przez 4 dni dzialalo lux. PRzedchwila wlaczam komputer i … restart. LAduje sie windows, wchodze … wyskakuje blad Microsoft Windows, a po chwili restart. POozniej nie wlacza sie nawet windows tylko pokazal sie komunikat ze w jakims tam pliku systemowym jest blad i zeby to naprawic trzeba wlazyc plyte CD z Windowsem uruchomic instalator i nacisnac klawisz “r” by naprawic. Tak tez zrobilem, windows sie odpalil wyskoczyl komunikat ze blad Microsoft Windows ale jeszcze chodzi wiec pisze posta. Nie mam pojecia o co chodzi. Nie powinno byc wady windowsa bo 1 raz jak mi sie to stalo ze sie tak wieszal to byl inny windows, a teraz mam innego i dalej kapucha. Ponizej zamieszcze log z Hijackthis:

Pls pomozcie :slight_smile: