Komputer sie wlacza i wylacza

Witam, potrzebuje pewniej podpowiedzi. Otoz zmienilem w moim kompie plyte glowna,ram i processor.Podlaczylem wszystko i odpalam komputer, i pokazuje sie okno ladowania systemu poczym wyskakuje na krotko niebieskie okienko i komputer sie wylacza. Czy to moze byc wina zasilania? mam 500 watt , karte graficzna Gigabyte GeForce GTX 550Ti , processor AMD FX-6100 i plyte glowna Gigabyte GA-970A-UD3, Socket-AM3+

Ps. Przepraszam za bledy ortograficzne, niemam polskiego systemu :confused:

Nie może być! Po prostu Twój system operacyjny “zgłupiał”, bo zobaczył inny sprzęt. A system, to pewnie Windows XP? Na Windowsie 7 taka operacja zmiany sprzętu przechodzi zazwyczaj bezboleśnie. Trafiłeś jednak w ten “zły” przypadek.

niemam xp , posiadam Windows 7 64bit Home Premium

Czy przeinstalowałeś system po wymianie płyty głównej? A dwa, nawet jeśli nie masz polskiego systemu nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać sobie polską klawiaturę i pisać poprawnie.

Nic nieruszalem przy systemie.

Więc przeinstaluj system, jak wspominał wyżej Poraj teoretycznie wszystko powinno działać, w praktyce róźnie to bywa.

Tylko ze niemam systemu na plycie,mam jedynie klucz do win7

Więc pożycz płytę od znajomych etc. z taką samą wersją systemu na jaki posiadasz licencję i przeinstaluj go.

sprobuje zalatwic,i to moze byc to, bo ja wczesniej mialem stara i3 a teraz zmienilem na amd.

Co do zasilacza to jaki producent?

Cooler Master