Komputer sie wlacza i wylacza

(Ke34zz) #1

Witam, potrzebuje pewniej podpowiedzi. Otoz zmienilem w moim kompie plyte glowna,ram i processor.Podlaczylem wszystko i odpalam komputer, i pokazuje sie okno ladowania systemu poczym wyskakuje na krotko niebieskie okienko i komputer sie wylacza. Czy to moze byc wina zasilania? mam 500 watt , karte graficzna Gigabyte GeForce GTX 550Ti , processor AMD FX-6100 i plyte glowna Gigabyte GA-970A-UD3, Socket-AM3+

Ps. Przepraszam za bledy ortograficzne, niemam polskiego systemu :confused:

(system) #2

Nie mo偶e by膰! Po prostu Tw贸j system operacyjny "zg艂upia艂", bo zobaczy艂 inny sprz臋t. A system, to pewnie Windows XP? Na Windowsie 7 taka operacja zmiany sprz臋tu przechodzi zazwyczaj bezbole艣nie. Trafi艂e艣 jednak w ten "z艂y" przypadek.

(Ke34zz) #3

niemam xp , posiadam Windows 7 64bit Home Premium

(rgabrysiak) #4

Czy przeinstalowa艂e艣 system po wymianie p艂yty g艂贸wnej? A dwa, nawet je艣li nie masz polskiego systemu nic nie stoi na przeszkodzie aby doda膰 sobie polsk膮 klawiatur臋 i pisa膰 poprawnie.

(Ke34zz) #5

Nic nieruszalem przy systemie.

(rgabrysiak) #6

Wi臋c przeinstaluj system, jak wspomina艂 wy偶ej Poraj teoretycznie wszystko powinno dzia艂a膰, w praktyce r贸藕nie to bywa.

(Ke34zz) #7

Tylko ze niemam systemu na plycie,mam jedynie klucz do win7

(rgabrysiak) #8

Wi臋c po偶ycz p艂yt臋 od znajomych etc. z tak膮 sam膮 wersj膮 systemu na jaki posiadasz licencj臋 i przeinstaluj go.

(Ke34zz) #9

sprobuje zalatwic,i to moze byc to, bo ja wczesniej mialem stara i3 a teraz zmienilem na amd.

(Damian Grzeli) #10

Co do zasilacza to jaki producent?

(Ke34zz) #11

Cooler Master