Komputer się wyłącza jak coś ściągam?Dlaczego?

Witam ponownie:)

Nie wiem czy ja mam jakiegoś pecha do komputerów, ale co chwilę coś niegra. Dlaczego jeżeli coś ściągam, a szczególnie jak ściągam przez programy typu p2p komputer mi się wyłączą. Skanowałem dysk myślałem, że może to jakiś robak albo wirus jakiś, ale okazało się, że jest czysto. Jeżeli możecie to poradźcie coś…Będę wdzięczny… :lol:

Pozdrawiam

Wacha

Też mialem taki problem i okazało sie ze ktoś mnie ciagle Nukował, więc zainstalowałem Zone Alarm. Moja rada : Zainstaluj Fire Walla może masz ten sam problem co ja

POZDRAWIAM !

Ok sprobuje… :lol:

Byc moze masz aktywna opcje “Shutdown after Download” w swoim programie do pobierania…

W czasie pobierania ma to znaczenie :smiley:

Niby nie, ale kto wie… :stuck_out_tongue:

Napisz jakie masz polaczenie z internetem i model plyty glownej. Znalem takie przypadki z Neostrada , z modemem Sagem USB plyta na chipsecie VIA. W takim wypadku nalezy zainstalowac odpowiedni patch.

mialem tez taki problem mam lacze sdi i mam xp profesional i to powoduje konflikt sprzetu tzn. trzeba przeinstalowac system na win 98 poniewaz w xp sterowniki musza byc podpisane cyfrowo i jak przeinstalujesz na 98 powinien problem zniknac

Czy zdajesz sobie sprawę z pracy, która

w tym wypadku jest do wykonania ?

Wytłumacz dokładniej swoją koncepcję.

Wacha, mam nadzieję, że masz taki Internet, który podczas ściągania plików wyłącza komputer i masz przestarzałą kartę sieciową. Radzę kupić i zainstalować nową kartę sieciową (oczywiście jeśli masz pieniądze i potrzebną umiejętność instalowania karty sieciowej).