Komputer sie wylacza

prosze o sprawdzenie loga ,system mi sie zawiesza, a nastepnie wylacza sie komputer

Sprawdź temperatury podzespołów czy nic sie nie przegrzewa. Sprawdź napięcia na zasilaczu

Temperatury sprawdź EVERESTEM i wkelj raport na Forum. Podaj konfigurację komputera i zanzwę i moc zasialcza.

witam ponownie :slight_smile: czy moglbys pomoc mi w obsludze tego programu ?gdzie mam szukac temperatur i jaki sposob moge podac konfiguracje kompa i moc zasilacza.Pierwszy raz to robie wiec prosze o wyrozumialosc :smiley:

Log czysty.

O mierzeniu temperatur i napięć masz tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=88838

Zaś konfigurację sprzętową w programie EVEREST sprawdź w komputer >>> podsumowanie. Zawartość które tam jest skopiuj, umieść jako plik *.txt i zamieść na jakiś serwer linkując tu tylko.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=96929

Wklej zawartość pliku mindump.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 327#797327

Dodatkowo możesz puścić w ruch catchme i pokazać raport bo może masz jakiegoś rootkita, który jest przyczyną problemu.

I ważne pytanie - komputer się wyłącza czy restartuje. Pytam ponieważ często Userzy to mylą, a to jest zasadnicza różnica.

Witam po przerwie.Z gory dziekuje za pomoc.wyjasnie na poczatku ze komputer o ktorym jest tu mowa jest mojej znajomej i w chwili obecnej nie mam do niego dostepu.Komputer restartowal sie do wczoraj.Na dzien dzisiejszy wiem ze jest jeszcze gorzej,otoz nie mozna uruchomic systemu.Na ekranie pojawia sie okno KLIKNIJ SWOJA NAZWE UZYTKOWNIKA lecz nie mozna nic zrobic.Probe odpalenia Windowsa podjalem tez w trybie awaryjnym.Pojawilo sie to samo okno,a na dole ekranu informacja PO ZALOGOWANIU MOZESZ ZMIENIC LUB DODAC KONTA,PO PROSTU PRZEJDZ DO PANELU STEROWANIA I KLIKNIJ APLET KONTA UZYTKOWNIKA.Nie wiem co robic prosze o rady.Jescze raz dziekuje