Komputer sie wyłącza

Witam mam problem komputer sie wyłącza nie ma jakiś regularnych wyłączeń ze 30 min i sie wyłączy. Nie wiem gdzie leży problem w zasilaczu, płycie czy w windowsie. Napięcia na zasilaczu nie sprawdzałem bo nie mam miernika a dostępu do innego zasilacza nie posiadam. Wklejam zdjęcie z pogladu zdarzeń widnowskiego sa jakies 2 błędy i pierwsze wyłączenie komputera moglo nastapic coś koło tej godziny KLIK . Może to jakiś wirus nie wiem nie mam pojęcia.

rav130 , może być to powodowane przez: wirus, przegrzewania się jakiegoś podzespołu, zasilacz.

Spróbuj zajzec na radiator procka. Moze jest zakurzony i słabo chłodzi. Jezeli jest czysty, to proponuję antywirusa i przeskanuj kompa zamim windows sie uruchomi.

A może to zasilacz odpaliłem everesta i zastanawia mnie jedno przy czujniku sa podane napięcia dlaczego przy -12v jest koło -12v wiadomo że nie dokładnie bo zawsze są małe spadki na kablach między innymi ale jak jest podane napięcie -5v to jest 3v na plusie to o 8v się nie zgadza tak ma byc ?? Bo nawet nie zwracałem nigdy na to uwagi. KLIK

rav130 , na mój gust procesor ma trochę za wysoka temperaturę. co do zasilacza to nie wiem.

Wydaje mi sie, ze to nie powinno miec wplywu. Ja u siebie mam podobne anomalie. Vbat. pokazuje mi0.08 V, -12 pokazuje +2V, a -3 u mnie jest +1V i jeszcze mi sie nie zdazylo, zeby mi sie wylaczyl. ps. Napiecia, ktore Ci podalem wskazuje mi BIOS.

No nic to czas na rozkrecenie radiatorka

masz neostrade ?

Nie neta mam z kablówki wiatraki poczyścilem radiatory odkurzylem i odpaliłem ok 3 minuty pochodził i się wyłączył całkowicie nie dało rady włączyć go wyjąłem wszystkie kable wsadziłem i chodzi narazie z 10 min. chodzi ciekawe jak dalej chyba zrobie mu test w 3dmarku 2001

moim zdaniem zasilacz padł…

rav130 - Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum. Załączone obrazki zastąpiłem linkami ale następnym razem zrób to sam.

Ponadto, na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.