Komputer sie wyłacza.. :(

Witam Wszystkich :wink:

Mam taki problem… Siedze dziś na kompie… i nic nie robiac komputer mi sie wyłaczył… i nie mogłem go przez chwile włączy… po jakims czasie (30 min) włączyłem go… i doszedł do pulpitu i znow sie wyłaczył… Może wiecie co jest grane?;> Bardzo prosze o pomoc… :frowning: :frowning: :frowning: Dwa miesiace kupiłem nowy zasilacz… PROSZE O POMOC

jaki kupiłeś zasilacz, moim zdaniem to właśnie jego wina, ale spróbuj jeszcze sprawdzić jakie masz temperatury poszczególnych podzespołów komputera, napisz przy okazji jaki masz system i czy nie pojawiają się żadne błędy,

System XP… Kurde wyczysciłem wszystko całego Kompa… zagladałem wBIOSA i tam wyszła Temperatura 80 C :o :o sam sie dziwie… ale zasilacz Nówka… mam go dłuzej moze niz 2 miesiace… i nigdy czegos takiego nie było…

no co z tego ze nóweczka jak może to jakiś NO-NAME

Kurde nie wiem co jest grane ten zasilacz ma 230 V… nawet formata nie moge zrobic… wyczysciłem go… nie ma ani grama kurzu…

Przyczytałem na jednym forum co takiego "Pospinaj wewnątrz komputera wszystkie kable platikowymi opaskami, by kabelki nie szwędały się po całej obudowie. Ułatwi to ruch powietrza wewnątrz obudowy. Weź odkurzaczem odkurz ten kurz i pajęczyny z kompa. Zdejmij boczną ściankę i sprawdź ile masz wentylatorków i czy się kręcą.

I odstaw go od grzejnika. " Ja akurat mam go daleko od grzejnika… ale czy zrobic tak jak Oni tu mowia?;> Prosze bardzo o pomoc

raczej wszystkiego nie rób, ale nie zaszkodzi oczywiście, o tym że zasilacz ma 230V wiem bo inny raczej by nie zadziałał, chodzi mi głownie o markę zasilacza ewentualnie o moc liczoną w watach [W]

Kurde nigdzie nie pisze Jaka To marka i ile ma W

z tyłu zasilacza powinno być napisane, jak odkręcisz obudowę

Okej juz wszystko działa… Odkreciłem obudowe… i jeszcze raz ąłdnie przeczyściłem Wiatraczek ;)) i jest okej… Dzieki CI DEVIL!! :smiley:

Dodane 24.01.2009 (So) 16:34

Dziś znow powrocił problem z wyłaczniem sie komputera… rozkreciłem to i wyciagnełęm zasilacz… OTO JEGO NAZWA “COLORSit ATX12V P4”… tam pisze ze ma 420W… POMOCY… co moge zrobic?? :frowning:

no zasilacz nie należy do najlepszych, ja bym rozkręcił cały zasilacz wyczyścił w środku go, teoretycznie nie powinien być brudny ale może jest, na to wskazują twoje aktualne problemy, zobacz jeszcze czy wszystkie wentylatorki pracują w obudowie

Wszstkie Wentylatroki pracuja tak jak powinny czyli DOBRZE :PP wszystko jest wyczyszczone :))