Komputer się wyłącza

Witam, mam taki problem że podczas grania w gry typu NFS Undercover , czy tego typu gry gdy użycie procesora jest duże wyłącza mi się komputer . Sądzę że jest to przez procesor ponieważ grając w Quake III Arena gdzie gra jest słaba graficznie użycie procesora było 99% i komputer się wyłączał po 20 min grania . Mój procesor to AMD Athlon 64 x2 2.6 5000+ , karta graficzna GF 9800 GT 512 DDR3 , 2GB ramu ddr2 , zasilacz Warior 450 . Proszę o pomoc , i pomysły czym to może być spowodowane , może np w biosie da się gdzieś przestawić aby wyłączał się po uzyskaniu większej temp.

sprawdz najpierw temeratury, czy procesor sie nie przegrzewa. Moze to byc zabezpieczenie przed przegrzaniem i komputer sie automatycznie wylacza…

aha a jak mogę sprawdzić temperaturę ?? na procku?

http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Ult … 12798.html

Jak znowu Ci się tak zresetuje, możesz też dać odczyty z BIOSu(Pc health status czy podobnie).

Masz możliwość sprawdzenia komputera na mocniejszym(lepszym) zasilaczu?

qula ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.