Komputer się zacina, sprawny sprzęt

witam. grając ostatnio w kilka dosyć wymagających gier jak prototype czy gta 4 zauważyłem że komputer się zawiesza w sposób który całkowicie uniemożliwia włączenie menedżera zadań. wyłącza się myszka, podczas naciskania klawisza komputer piszczy, gdy wyłączy się głośniki również piszczy. całe 4 noce testowałem pamięć, dysk i grafikę pod kątem różnych niezgodności czy błędów, jednak programy nic nie wykryły. sprawdzałem nawet sprzęt czy nie nosi śladów jakiegoś uszkodzenia i wszystko wygląda na w pełni sprawne. wymieniłem nawet taśmy ata i sata, zrobiłem niskopoziomowe formatowanie dysku i nagrałem system od nowa, jednak problem się powtarza. teraz to nawet przy włączaniu komputera 1 na 20 razy się zatnie i nie da się zrobić kompletnie nic. nie mam już pomysłów co może ten problem powodować. za wszelkie sugestie będę wdzięczny. ps. temperatury na wszystkich czujnikach przy maksymalnym obciążeniu pamięci, procesora i grafiki nie przekraczają 83 stopni C.

pozdrawiam

Spróbuj ściągnąć jakiegokolwiek 3dmarka, zobacz czy nie pojawiają Ci się błędy w wyświetlaniu grafiki, nie przekraczaja 83stopni to znaczy ile osiągają, podaj zrzut z ekranu temperatur. 83stopnie to bardzo dużo

próbowałem 3d mark 2001 i nie było problemów żadnych punktów ponad 67k. 83 stopnie po 48 godzinach grania w gta 4 na full detalach to chyba normalne tym bardziej że wiatrak chodził na full i było go słychać za ścianą. normalnie podczas grania nie przekracza 55 stopni