Komputer sie zacina

Od kilku dni zacina mi sie komputer w tedy kiedy gram w runescape lub zwyczajne gry na pc np c.s czy driver.Robiłem już formata i nic nie pomogło

co może być spowodowe tym. proszę o szybko pomoc

podaj swoją konfiguracje komputera tzn sprzęt,os

mam 512 ramu ddr, 3.0 procesor pentium 4 z doładowaniem, dysk 80 nie znam nazwy i kartę graficzna ati radeon 9250, o to chodziło?? a “os” to nie wiem co znaczy

a zasilacz?

250 jesli ci chodzilo o vat

:o :o

i komp na tym ci jeszcze chodzi?? :o

o człowieku

ja bym zmienił zasilacz

a może to niedopracowania gry

tak, zasilacz - jesl nie chcesz miec przepiecia na zasilaczu i np. spalenia plyty glownej badz innych podzespolow zmien go na 400 Wat i to najlepiej dobrego producenta. przy okazji OS - czyli system operacyjny Win XP,Vista id itp… gra moze sie zacinac lub wylaczac rowniez w przypadku chlodzenia procesora - obawiam sie ze jesli zasilanie masz tak wiekowe to i Twoj system chlodzacy moze byc “z innej bajki” niz procesor (no chyba ze kupowales to razem)

ale komputer ten już mam 3 lata i dopiero teraz zaczyna sie coś przeprzyć:?

system mam xp

na takim zasilaczu funkcjonowal 3 lata ? wiesz… moc zasilacza i tak z czasem spada tym bardziej ze byl on caly czas obciazony. na prawde - niezaleznie od tego czy to zasilacz czy nie - warto go zmienic ze wzgledow bezpieczenstwa na przyszlosc… jesli poprzednio wszystko ok, to moze instalowales cos ostatnio i to “cos” dziala w tle pozerajac taka ilosc zasobow ze komputer “skacze”…

Ale ja jak sie komputer zacinal tam scinac to zrobilem formata i po formacie jeszcze przed podloczeniem internetu zainstalowalem drivera i sie nadal zacinal i to chyba nie jest przez zaden program bo w dzien tak bardzo sie nie zacina jak w nocy, w nocy to co 15 minut jak gram a w dzien co godzine czy poltorej.

Czy prawy Alt również ?

lupson

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Proszę wykazać więcej starań w tym zakresie w następnych postach na Forum.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

a dokładałeś coś do kompa(nowa karta, więcej ram)

Właśnie nic.