Komputer się zacina

Witam,mój problem polega na zacinaniu się kompa.Gdy oglądam film na YT to strasznie mi '‘laguje’'nie mogę oglądać płynnie filmu klatkuję się.

Również gdy jestem na jakichś stronach to mi się po prostu na 30 sekund zawiesza strona i też komp.Więc co może być spowodowane temu problemowi?Jakiś program trzeba ściągnąć?

Z góry dzięki:)

Może to być wina wirusa, ale mogą być to także wysokie temperatury. Te drugie sprawdzisz przy pomocy programu HWMonitor. Najlepiej włącz go, popracuj jakieś 30 minut na komputerze, po czym wstaw screena z temperaturami.

Tak jak wyżej. Wyczyść w środku porządnie komputer, załóż nową pastę na CPU i NB i przeskanuj system programemem doktor web.

Flash i sterowniki od karty graficznej aktualne? Miałem podobnie na niektórych sterownikach od ATI - problem sam się rozwiązał po instalacji nowych, potem znowu pojawiał, potem znikał - nie miałem siły się bawić :slight_smile:

przechwytywanieou.png

Flasha mam najnowszego,także sterowniki

Dodane 18.07.2012 (Śr) 13:21

scaled.php?server=266&filename=przechwytywanieou.png&res=landing

(reinstal/spróbuj inne sterowniki zainstalować do graficznej), temperatury wyglądają na dobre , jaki antywirus ? no i chyba logi z otl będziesz musiał wstawić.

Temperatura CPU stanowczo zbyt wysoka. Przeczyść komputer w środku.