Komputer sie zawiesz w grach

Mam pod maska: abit an8 fatal1ty z nForce Ultra, Athlon64 3200+ s.939, sapphire radeon X800 GTO, 2x512MB RAM Kingstona(z tym ze jedna jest na kosciach kingstona a druga twinnmosa czy jakos tak), seagate 160GB sataII. To wszystko nie grzeje sie.

Objawy: Na przykladzie DSJ 3 - Jak tylko wlacze gre zaraz sie wiesza, w nfs mw wiesza sie albo sie resetuje, a jak robilem test 3d markiem 2005 to wiesza sie na testach gry nawet na najmniejszej rozdzielczosci a inne testy wykonuje bez zwisu. Z gory dzieki za pomoc.

a zasilacz jaki do tego masz :?:

jakiś firmowy czy badziew z marketu :smiley: i ile wat :-k

a sory zapomnialem o zasilaczu napisac,

HIPER 580W [HPU-4K580–MU V2]

kosztowal 400zl wiec hyba nie badziew, poza tym z testow na bencmarku wynika ze nie badziew

Sprawdź temperatury…

cpu 37, mostek 32, w obudowie 35

i wlasnie zaliczylimem zwisa kiedy chcialem sprawdzic temp grafiki w sapphire trixx, tam jest obracajace sie logo sapphire kiedy opcja obracania jest odznaczona to temp 39 a jak zaznaczona i sie kreci to temp rosnie do jakies 65 stopni ale teraz kidy zaczelo sie krecic to zwis zalapal. czy moze byc wina dirctX czy jakis innych sterownikow? Pomocy!

a mozesz rozebrać kompa? jak tak to proponuje usunac w menadzierze użadzen, odlaczyc karte graf, podlaczyc, zainstalowac directx a potem stery od karty… najlepiej jakbys podlaczyl ja pod inne PCI…

PS: Wydaje mi się, że to karta :D:D

Z tego co napisałeś to jakieś problemy z chłodzeniem GPU masz. Duże skoki temp strasznie. karta ci się przegrzewa i robi zwisy. Trzeba by ją wyciągnąć i sprawdzić czy radiator dobrze przylega do procesora grafiki, może pastą przesmarować…

Jaką wersję sterów masz do karty graficznej?

5.13