Komputer sie zawiesza i nie chce sie odwiesić

Siema.

Mam problem ponieważ zawsze jak komputer dłużej chodzi albo ma większe zużycie procesora to sie zawiesza i nie mogę ruszać myszka ani klawiaturą tak samo nie zmienia mi sie godzina.

Też mam problem z zużycie procesora które zawsze wynosi od 70 - 100 % przy włączonym gg lub Skype, a zawsze było 15-20

Oto parametry komputera + Nazwa zasilacza on byl wymieniany i po wymianie tak sie zacina.

Intel® Celeron 2.8 GHz

1 GB Ram

G-Force Fx 5200

procomp p4xfcu << płyta

Zasilacz:

Sleeve Bearing cos tam jeszcze jest Logic . LC-B300ATX << Cos takiego na nim pisze

Prosze O Pomoc . Pozdrawiam :slight_smile:

PS. Może Mam Zlą temperaturę lub napięcia czy coś , mam odkręcona obudowę w nim bo kiedyś mi sie sam wyłączał jak bylo lato i gorąco to podkładałem normalny wentylator

Daje Temp + Napięcia

eveqv.jpg

speedy.jpg

Stawiałbym na zasilacz ale poczekaj niech inni się wypowiedzą

Sprawdź czy kondensatory w okolicy gniazda procesora na płycie głównej nie są wypukłe i czy nie ma na nich jasnobrązowej cieczy. Jeżeli tak to możesz spróbować je naprawić albo kupić nową płytę główną. Ewentualnie zasilacz nie wyrabia.

Nie nie ma. Ale JA ostatnio wymieniałem swoj zasilacz i taki mi dali i od tej pory tak sie zawiesza , a może jak już mówiłem napięcia są złe czy coś może sprawdzić to ?

Jak Tak to jakim programem .?

Jeżeli problem pojawia się od czasu wymiany zasilacza to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

Jeśli masz możliwość to zobacz jak komputer pracuje na innym zasilaczu.

No właśnie nie mam takiej możliwości ale co może być w nim nie tak jak wymieniał go koleś co sie na tym zna 0_0

Daje Pomiary W Razie Czegoś Może da sie dowiedzieć więcej. Jak Cos jeszcze dać to piszcie :slight_smile:

eveqv.jpg

speedy.jpg