Komputer się zawiesza po starcie

Witam mam problem z komputerem stacjonarnym gdy go włączę to po jakieś chwili on się zawiesi a po 2 minutach się odwiesi i działa poprawnie przeinstalowałem mu system i dalej to samo?

Komputer po włączeniu ładuje aplikacje. Jeśli jest ich za dużo, to trzeba wyłączać z autostartu, a gdy robią konflikt, to stosuje się np RogueKiller pobiera się z linka bezpośredniego http://www.dobreprogramy.pl/RogueKiller,Program,Windows,39028.html , na win7 uruchamia jako administrator, a jak ma się xp, to otwiera normalnie,wykonuje skanowanie, potem usuwanie. Daje się tu linka z wklej,to, gdzie wklejasz loga z usuwania. Logi zastaniesz na pulpicie. Bywa, że przeładowany pulpit długo ładuje się. Najlepiej, to pobrać myeventviewer ze spolszczeniem i wpisy z błędów systemowych i aplikacji wklejać do notatnika, potem na wklej.to i zapodać tu linka. http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/my_event_viewer.html&prev=/search%3Fq%3Dmyeventviewer%2Bportable%2Bnirsoft%26safe%3Doff%26hl%3Dpl

Co do autostartu, pobiera się autoruns portable i z menu file klika się save i zapodaje plik na hosting plików, a tu linka. http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/System/Launchers/Autoruns-Portable.shtml&prev=/search%3Fq%3Dautoruns%2Bportable%26safe%3Doff%26hl%3Dpl

Wrzuć Screen z msconfig (Zakładka uruchamianie)

 

Menu Start->Uruchamianie->Wpisujesz msconfig

 

https://www.google.pl/#q=Programu+do+screen%C3%B3w

zrobiłem mu czsyty start wyłączyły wszystko z autorstartu procesy microsoft oraz te które nie były własnością microsoftu i pomogło ale ale teraz za bardzo niewiem co robić znacie może jakiś program co by znalazł ten błąd w autostarcie.

W tym kłopot, że nic nie wiemy o Twoim systemie, o tym, co masz zainstalowane i w autostarcie. Albo błąd, albo czegoś za dużo i muli. Miałeś podane trzy programy. Zwłaszcza coś by było widać w autorunsie i byłaby możliwość odznaczać.

Uparłeś się, żebyśmy zgadywali? Rogue miał usunąć jakiś niedobry uruchamiany proces. Myeventviewer, miał pokazać, co robi te błędy. Autoruns miał pokazać uruchamiane aplikacje i jest to super program do wyłączania w autostarcie. Miałeś coś podać, żeby było wiadomo, co użyć do naprawy sytuacji. Program niepotrzebnie i niewłaściwie użyty, może wyrządzić szkodę na Twoim komputerze.

Pełny skan tym programem: http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html (Usuń co znajdzie)

Przeczyść dokładnie komputer Ccleanerem: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html

Podaj nazwę Windowsa jeszcze.

windows xp professional sp3

Wykonaj: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/64973-optymalizacja-i-odchudzanie-windowsa-xp-opis-krok-po-kroku/