Komputer się zawiesza po zainstalowaniu każdej gry

Witam!

Komputer mam od 2 lat i od początku kiedy go dostałem były z nim problemy, mianowicie kiedy instalowałem jakąś nową grę komputer po włączeniu jej (czyt.nowej gry) zawieszał mi się. Dopiero po jakimś czasie od zainstalowania przestawał. Komputer od marca 2008 roku do lipca 2008r. był w serwisie było wymieniane : zasilacz, płyta główna, procesor( razem 800 zł ), wszystko było good ale wczoraj zainstalowałem GTA SA ( wtedy przed oddaniem do serwisu komputer może z 5 razy się zaciął na tej grze, później było OK) i zacina mi się nawet wtedy kiedy gra dobrze nie “ruszy” . Nie chce kompa znów dawać do serwisu na kolejne kilka miesięcy. Nie wiem w czym problem?

Komputer:

AMD Athlon 64 Procesor

3700+

2.21 GHz, 1,00 GB RAM

Wszystkie sterowniki zostały zainstalowane?

Nie jestem pewien, ale jak coś to mogę zainstalować.

PS.Mam pytanie mógłbyś mi w tym pomóc (tak wiem idiotyczne pytanie), ale ja kompletnie nie wiem o co chodzi :confused: :frowning:

Dodane 25.01.2009 (N) 23:31

Odpowie ktoś może?

Dodane 27.01.2009 (Wt) 0:37

Zainstalowałem wszystkie sterowniki jakie miałem, tak sadzę oO.

Ale dalej się zawiesza…więc to może wina sprzętu?

Nie wiem co robić, proszę pomóżcie…

A jaká masz karte grafiki?? Czy twój sprzet spelnia wyamgania gier ??

Jesli tak to:

W xp sprawdz menadzera urzádzen. Czy nie ma jakis problemów, zobacz tez czy sá nowe sterowniki do grafiki czy plyty glównej. Wersje sterownika mozesz znalez klikajác na dane urzádzenie a potem wskocz na strone producenta i sciágnij sterowniki.

Wywal tez nie potrzebne programy z autostartu i to co jest kolo zegara…

To tak na poczatek

Wywaliłem zbędne programy itp.

Tak komputer spełnia wymagania gry.

A mógłbyś mi w tym pomóc bo ja “noga” jestem :confused:

Rozumiem ze masz problem ze znalezieniem nowych sterowników. Tak?

Kliknij prawym myszy na Mój komputer, wybierz wlasciwosci, zakladka sprzet, menadzer urzadzen.

Tam bedziesz mial liste calego sprzetu w kompie. Kliknij na wybrane urzádzenie powinno sie otworzyc okno a na drugiej zakladce bedá dane sterownika. Spisz wersje i odwidz strone producenta (ATI, NVIDA przy karcie graf) tam powinny byc sterowniki do twojego sprzetu. Zrób update i spróbuj znowu odpalic gierke. Sprawdz w ten sposób grafe, dzwiek i chipset (plyta glówna)

Daj znac jak poszlo.