Komputer sie Zawiesza, Pomocy

Witam Dzisiaj gram sobie w euro truck simulator 2 i spotkała mnien niespodzianka mianowicie ekran sie porozdzielał , jakieś paski ( takie jak kiedyś jak telewizor nie odbierał dobrze ) a na końcu zwiecha i po chwili caly ekran w czarno białych paskach ( zebra ) , takie zwiechy były juz nie raz czasami tylko restart pomaga , ale zaniepokoił mnie ten problem z grafiką bo to juz dzisiaj 5 raz Prosze o Pomoc , Sprzęt : AMD PHENOM II x2 555BE , ATI RADEON GIGABYTE 6850 , Ram 4 GB ,

Cześć

Sprawdź czy karta się nie przegrzewa.

Możesz spróbować zainstalować starsze bądź nowsze sterowniki do karty graficznej.

Najlepiej będzie jednak jak przetestujesz kartę na innym komputerze. Jeżeli problem będzie również występował karta prawdopodobnie będzie nadawała się do wymiany.

Prosze Link http://imageshack.us/photo/my-images/4/30437430.png/ , stało to sie nagle nie zmieniełem serowników , na tych samych było wszystko dobrze kilka dni wstecz . , nie mam jak przetestować na innym ponieważ nie posiadam.

Spróbuj odłączyć drukarkę i inny sprzęt podpięty do USB. Może te zawiechy są powodem złego trzymania napięć. Tak z dnia na dzień, to potrafi nawalać zasilanie. Karta grafiki też potrafi z dnia na dzień zepsuć się. Bywa, że wywali sterownik, więc sprawdź w menadżerze urządzeń. Podaj jeszcze, jakie są błędy aplikacji i systemu z podglądu zdarzeń.

jak to sprawdzić ?

exmition , proszę konkretnie zatytułować wątek. Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.

Tytuł zmieniony , dodam iż występuja takie przycinki trwaja one około 10 sekund -.-

Dodane 31.03.2013 (N) 15:54

Udało mi sie zrobić zdjecie : http://imageshack.us/photo/my-images/83 … 55012.jpg/

Tak naprawdę, to nie podałeś informacji o systemie i zainstalowanych programach. Co do podglądu zdarzeń i menadżera urządzeń, to dużo jest informacji w googlach.

co konkretnie podać , win 7 widać po zdjęciach przecież

Dodane 31.03.2013 (N) 16:04

Dodane 03.04.2013 (Śr) 19:01

noi co nikt pomysłu nie ma ? to fajne forum