Komputer się zawiesza

Witam. Podczas grania zawiesza mi się komputer. Jakiś rok temu miałem podobny problem, ale wymieniłem zasilacz i wszystko działało. Możliwe, że zasilacz się ‘zużył’? Albo jaki może być inny powód? Odkurzyć komputer, nałożyć nową warstwę pasty? Dodam jeszcze, że radiator na karcie graficznej jest gorący.

Specyfikacja komputera:

Intel Celeron D 351, 3200 MHz (24 x 133)

1024 MB RAM (DDR2)

Zasilacz 400W (EN60950 PFC)

Grafika ATI Radeon 9550

Dysk 80GB

Podaj temperatury na podzespołach?,warto też tak dla spokoju trochę przeczyścić komputer bo możliwe że spore ilości kurzu zapchały wiatrak na CPU/GPU i temperatury są wyższe.

Temperatury

Płyta główna 38 °C

Procesor 65 °C

Aux 48 °C

SAMSUNG SV0802N 25 °C

Takie są podane w Evereście. Nic szczególnego, zawsze takie są.

temperatury są w porządku chyba… coś nie tak jest z gra albo karta graficzna… ja miałem tak ze mi sie tak samo zacinało wystarczyło ze wyczyściłem kompa w środku z kurzy i było luks i zwiększyłem ram i jest dobrze… a jakiej marki ten zasilacz jest ???COLORSIT ?

Dodane 14.10.2010 (Cz) 22:28

jeśli to ten zasilacz COLORSIT to omijać z daleka do niczego ten zasilacz trzeba było kupic jakis markowy… możliwe ze to zasilacz mógł się “zużyć”

Zasilacz firmy IBOX…Z grą jest wszystko ok, bo nie tylko na niej się wiesza. Jeszcze wczoraj wszystko było ok, aż do dzisiaj. Zmieniłem rozdzielczość w grze, pograłem chwilę i wyskoczył komunikat, że zmieniono ustawienia karty graficznej i trzeba zrestartować kompa. Tak też zrobiłem, włączyłem grę na starych ustawieniach i amen, zawiecha. Jutro wyczyszczę wszystko łącznie z zasilaczem.

Procesor 65 °C nie mało(w idle masz tyle ? :o ),zasilacz ibox to jeden z najgorszych zasilaczy który nadaje się do pracy biurowej.

Odkurzyłem zasilacz i narazie wszystko jest ok :slight_smile: jak coś będzie się działo to znowu napiszę. Dzięki za pomoc