Komputer/sieć na podsłuchu-> zainfekowany link

Dzień dobry,

ktoś podesłał mi zainfekowany link na maila, który rzecz jasna otworzyłem. po fakcie zorientowałem się, że to jakiś syf. przeskanowałem komputer antimaleware i paroma innymi antywirusami, niczego nie wykryły.

korzystam z liveboxa do którego podłączone są 3 komputery- 1’tradycyjnie’, pozostałe bezprzewodowo. Poza tym do sieci podłączone są 2 smartfony, w tym mój z androidem. mam na nim schynchronizowany adres mailowy, na ktory został podesłany link. Zdarzyło się, że smartfon pare razy sam się zrestartował, lub przechodził w różne tryby funkcjonowania. Podczas paru rozmów był pogłos. Jeżeli chodzi o mój komputer, to zauważyłem nieregularne ‘trzaski’ z głośnika. Zrobiłem format, zainstalowałem wszystkie sterowniki od nowa a problem nie znika. Zdarza się, że internet się zawiesza. Mam uzasadnione podstawy by sądzić, że komputer lub sieć są na podsłuchu.

OTL http://www.wklej.org/id/1012889/

EXTRAS http://www.wklej.org/id/1012890/

Komputer jest czysty logi nie wskazują nic podejrzanego. Jeśli chodzi o smatfon to proponowałbym zainstalować jakieś oprogramowanie antywirusowe i wykonać pełny skan. Jeśli komputer pracuje stabilnie to nie powinieneś mieć żadnych obaw ponieważ system jest świeży. A te trzaski mogą być spowodowane albo błędną konfiguracją głośników bądź jakimś zwarciem, j abym wziął pod uwagę smartfon na którym otworzyłeś ten link.

wielkie dzieki, ale rzecz w tym, że linka otworzyłem na swoim komputerze.

Tak jak pisałem skoro system był postawiony na nowo nie widzę powodu do obaw. W najgorszym przypadku gdyby to był wirus to było by widać ślady w OTL ale nic nie widzę charakterystycznego. Logi czyste