Komputer, składak czy zestaw.?

Siemka wszystkim.

Mam w tej chwili coś takiego:

Ram 1 GB ddr SD RAM

procesor amd athlon 64 3000+ 1,8ghz kręcony na 2,2ghz.

karta to ATI radeon x1300/1500 series 256 ram.

dysk segate 160 gb

Płyta główna MSI k8n NEO4 Seires.

W tej chwili dysponuję budżetem 800 zł. Ile ten komp może byc warty.?

Co polecacie, wymienic części czy kompa nowego kupic, jednak musiałbym najpierw tego sprzedac. Tak do 1200 myślę, że się powinnem wyrobic jeszcze.

Na allegro widziałem ładny składaki o dośc dużej sile. A i pytanko jeszcze: jaki procek?, intel core 2 duo czy quad?

Komp służył będzie multimedialnie, tzn gry, muza, filmy, itd. moje propozycję.:

http://www.allegro.pl/item886691958_2x2 … _450w.html

http://www.allegro.pl/item876423089_naj … _500w.html

Polecam uzbierać większą sumę pieniędzy i złożyć coś porządnego na ESC.

Jak będziesz miał około 2000-3000zł napisz temat :wink:

No właśnie nie mam jak zebrac więcej, dlatego pytam?.

A taki komp co pociągnie najnowsze gry typu mass efect 2, diablo III , gothic IV to za ile można złożyc.

Specjalista się znalazł, za 1000 zł złoży spokojnie dobry zestaw.

Coś wątpię w “znakomitość” tego zestawu za 1000zł :).

To sobie zobacz pierwszy przyklejony temat.

Wątpię czy by na tym we wszystko mógł komfortowo grać.

Dobra spróbuje dozbierać do okolo 1800-900 i wtedy coś kupić. A ile ten obecny komp może być warty? :smiley:

Witam mam tutaj prosbe do osob ktore interesuja sie podzespolami kompoterowymi jako jednostke polecacie w granicach 3000-3200zl chodzi mi o kompoter bez monitora Z gory dziekuje za odpowiedz :smiley: :smiley: :smiley:

Patrz tutaj:

zestawy-komputerowe-styczen-2010-t267420.html

Słuchajta :slight_smile:

Mam do was pytanko jeszcze jedno, Czytałem dużo na temat procków. Będę się zastanawiał nad AMD PHANTOM II 550 BE, lub C2D E8400, a może jakiś inny. Jaki polecacie.

Pytanie nr 2 8) : Czy w sklep ENC jest sklepem Kompetentnym?.

  1. Niech ktoś mi złoży kompa do 2100, bo tyle będę miał za 1 miecha. Chodzi o to by pociągnoł najnowsze gry teraz i za np 2 lata, bo na więcej nie liczę.

P.S Czytałem Temat kompów na 2100, ale nie wiem jak z tym prockiem i kartą graficzną. jakiś radeon typu 4850 1 gb czy np Gforce 9800, albo GTX 260.

pozdrawiam. :smiley:

  1. Nie ma takiego procesora jak AMD PHANTOM.

  2. ENC jest tutaj nie znany, za to ESC jest bardzo dobry.

  3. Za 2100zł 2 lata nie pograsz i napisz za miesiąc jak będziesz miał kasę - załóż wtedy swój temat.