Komputer słabnie po podłączeniu do zasilania

Mam Laptopa Acer Aspire 5732z. Sprzęt w nim jest całkiem przyzwoity i jestem z niego w miarę zadowolony. Mam natomiast taki problem, jak odpalam grę i mam podłączony zasilacz do komputera to po kilku minutach gry jest gwałtowny spadek fps w grze. Natomiast gdy jadę na baterii to jest normalny stały fps i da się grać.

Mam Windows 7 więc wszedłem w ustawienia zasilania, zrobiłem dokładnie takie same zarządzanie energią, zużycie procesora itd. w komputerze na zasilaniu jak i bez niego, ale bez skutku.

W czym jest problem bo grając bez zasilania muszę po 50-60 minutach przerwać, a zdarzało się że dostawałem opiernicz od kogoś że wyszedłem z gry w jej trakcie bo mi po prostu siadła bateria i tego nie zauważyłem.

Sprawdź temperatury. Możliwe że jak masz na zasilaniu (ustawienia większej wydajności) Ci się coś przegrzewa.

Nie możliwe. Czasem mam bardzo wysokie temperatury bez zasilania i nie ma to wpływu na fps, a czasem też bez zbytnio wysokich temperatur, a z podłączonym zasilaniem, komputer słabnie

Dodane 01.11.2012 (Cz) 14:53

jakieś sugestie ? to jest bardzo dziwne wiem, ale nic nie dzieje się bez przyczyny.