Komputer spełnia wymagania gry, mimo to i tak się zacina


(Oddina) #1

Witam, mam problem z grą Ojciec Chrzestny, otóż moj komputer spełnia wymagania tej gry (jest nieco ponad) mimo to gra i tak się zacina ale w nie typowy sposób. Nie ma większej różnicy czy ustawie maxymalnie ustawienia grafiki czy minimalnie i tak scinki są takie same, czasem też występuje cos takiego, że od środka monitora idą takie paski w grze i trzeba ją wyłączyć w procesach

wymagania.png


(Pawlus1993) #2

Sprawdź konfiguracje karty graficznej bądź może wystąpiły błędy przy instalacji- spróbuj reinstalkę gry zrobić. Możliwe też jest, że w tle masz uruchomione jakieś usługi, które spowalniają ogólnie pracę systemu bądź program działający w tle tak ci zwalnia.

A czy z innymi grami jest tak samo?


(ficca2) #3

A czy ta karta graficzna nie ma czasem współdzielonej pamięci z RAMem?


(Oddina) #4

Tak, w innych grach też mam problem.

Nie wiem czy ta karta graficzna nie ma współdzielonej pamięci z RAMem.

Te ściny, przypominają troche, jak by sie grało z płyty, i była porysowana, albo sie zacieła...

może coś z dyskiem?

a i dodam, ze temperatura karty graficznej też nie jest za ciekawa...


(Jacek124 98) #5

Ja miałem podobnie.Komputer spelniał maksymalne wymagania gry a nawet je przewyższał...Miałem wtedy kartę graficzną Radeon 9250... Gra odpalała na full detalach bez żadnej zacinki...Teraz mam kartę jeszcze mocniejszą Radeona 9550 a gra zacina nawet na minimalnych... :frowning: Myślę że to wina przepełnionego dysku twardego...Trzeba zrobić format bo procesor nie wyrabia jeżeli to jednordzeniowy :!: ....Może spróbuj tego? :smiley: