Komputer spowolniony na maxa, trojany i inne śmieci

Piszę jeszcze raz, stałem się lepszym człowiekiem. Nie używam już żadnego syfu pirackiego - pousuwałem. Pomóżcie, bo nie chcę formatu robić, a komputer chodzi zajebiście wolno. SP 2 mam już w drodze, wkrótce zainstaluje, oto log:

W trybie awaryjnym z wyłącząnym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery pogrubione ręcznie z dysku):

Co do problemu to proponuję przejrzeć: Optymalizacja XP

Widzę, że Regulamin się kłania :roll:

Zrobiłem tak jak napisał Bieniol i nadal jest lipa. Przy włączaniu wyskakuje mi komunikat Kasperskiego, że są jakieś trojany i nie da się ich usunąć, a później jeszcze komp się resetuje. Co mam jeszcze zrobić? HELP

podaj lokalizacje tych koni…

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

a co do lokalizacji koni to chyba wszystko w C:WINDOWS\System32\ ale nie widze tego tam :frowning: pliki o które się pluje to 1d9E34.tmp, 1d8116.tmp i coś jeszcze…

Użyj http://www.f-secure.com/tools/f-spyaxe.zip i daj jeszcze raz log z Silenta :wink:

Scan EWIDO po update :wink:

No to zrobiłem jak dobry gutek2222 doradził. EWIDO wykrył 10 syfów, których już się pozbyłem. Wydaje się, że teraz wszystko chodzi ok, ale załączam jeszcze raz log z SR:

PS: ściągnołem Service Pack 2, ale przy instalacji wyskoczył mi błąd, że nie można kontynuować bo SE2 różni się wersją językową od mojego XP. Skąd mam pobrać dobrą wersję tego SP2? On jest tak potrzebny? (XP mam po polskiemu normalnie)

PS2: gutek2222 z góry wielkie dzięki, ratujesz mi życie drugi raz :smiley:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik>>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG

Start do trybu awaryjnego, odpalasz FIX.REG