Komputer stacjonarny 4000-6000 zł

Witam, proszę o pomoc w złożeniu i wyborze komputera stacjonarnego (wiem, że istnieją na forum podobne tematy, ale nie jestem na czasie ze sprzętem, a zależy mi na aktualnie dobrych podzespołach) bez monitora i urządzeń peryferyjnych do użytku ogólnego, przede wszystkim internet, oglądanie filmów, muzyka, od czasu do czasu jakaś gra typu League of Legends, Minecraft, Broken Ranks, prace biurowe, czasami podstawowa obróbka zdjęć z wakacji :slight_smile: zależy mi na szybkich operacjach dyskowych, ewentualnie kombinowany ze standardowym HDD jako drugim na dane. Nie zamierzam pracować nad podkręcaniem procesora itp, standardowa konfiguracja. Komputer wraz z obudową. Budżet to około 4000-6000 zł. Bez systemu operacyjnego.

Pozdrawiam

Czy podaną ofertę można rozbudowywać np. o dodatkowy dysk? Czym się różni proponowany procesor od AMD Ryzen 5 7600 który jest tam do wyboru jako opcja i wychodzi ciut drożej?

Piszą, że można.

Ok rozumiem, oferta ciekawa chyba bardziej skłonny na AMD bym był, może coś innego dla porównania by się znalazło?