Komputer stacjonarny, AMD Sempron(tm) Processor 3000+, ~1.8G

Cena: 400,00 zł - do uzgodnienia

Odbiór: osobisty lub przesyłką kurierską.

Witam! Obiektem tej aukcji jest komputer stacjonarny, który niestety nie przyda mi się już w domu (likwidacja servera, w którego roli sprawował się idealnie), ale może bardzo dobrze posłużyć komu innemu. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania. Dane zostaly podane na dole aukcji.

Podzespoły:

Procesor: AMD Sempron Processor 3000+, ~1.8GHz

Pamiec RAM: 1x 1024MB i 1x 512MB (1536 MB)

Karta graficzna: Standard VGA Graphics Adapter

Zasilacz: AMODECOM 400W

Komputer zaoferowany w temacie moze idealnie spełnić wymagania zarówno pracownika biurowego, dziecka, jak i przeciętnego gracza. Oczywiście, komputer nie odpali najnowszych gier, jednakże spokojnie, przy niewysokich detalach radzi sobie z grami typu Dark Mesiash czy World of Warcraft. Komputer posiada jak na swoje podzespoły bardzo dobre zasilanie, tak więc w grę wchodzi podkręcenie go w biosie, uzyskując dodatkowe zwiększenie wydajności. Pojemność dysku twardego to ok. 400GB. Podzespoły w komputerze można oczywiście wymieniać, tak wiec może on posłużyć na długie lata. Zestaw zawiera oczywiście kartę sieciowa, dźwiękowa, i wszelkie inne podstawowe podzespoły dostępne w każdym lepszym komputerze. Na uwagę zasługuje jednak obudowa komputera, w której zamontowano zegarek, miernik temperatury i regulator chłodzenia. Wszelkie części są w bardzo dobrym stanie, w zadnym wypadku nie naruszonym. Posiada on także napęd i nagrywarkę DVD, oraz stacje dyskietek. Na końcu należy zauważyć, ze komputer w porównaniu z najnowszymi modelami pochlania minimalne ilości energii, dzięki czemu możemy zaoszczędzić w miesięcznych wydatkach. Dla specjalistów, znawców, a także tych, którzy co-nieco interesują się informatyka, zamieszczam pełną konfiguracje:

http://www.speedyshare.com/files/30654436/DxDiag.txt

Na życzenie kupującego instaluje na komputerze dowolny system operacyjny.

Kontakt e-mail - dwierzbicki112@gmail.com

skype - ak503153289

akamikaze , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Poprawione.

4 stówy za to? On nie jest wart nawet 200zł.

To ja chce na nim Windows 7 Ultimate x64.

Jeśli go na nim zainstalujesz i będzie on legalny, to biorę od ręki.