Komputer stacjonarny dla 10 latka + obudowa RGB

To znaczy tylko tyle, że oficjalnie nie były razem testowane, a nie, że nie działają. Najczęściej działają, ale w niektórych przypadkach, przy starszych Ryzenach, trzeba ustawić wtedy trochę niższy zegar pamięci RAM.

(edit. sparwdze w necie…)

Możesz oczywiście podmienić na model, który producent gwarantuje, jak chcesz mogę jakieś sensowne w morelach dobrać, takie przyzwoite i niedrogie. :wink:

Co do zgodności dysku, to … tu bym raczej już żadnych problemów nie widział. Chyba że w laptopie, w desktopie bezproblemowo można podmieniać. Przyznam szczerze, że u siebie czy kupując innym nawet tego nie sprawdzałem.

1 polubienie

Jeśli to nie problem to poproszę o dobranie pamięci ram :blush:
W takim razie dysk zostaje

Jeżeli chcesz z listy to 3200 sa na morelach takie, niestety cena “za choinkowe światełka”, ewentualnie możemy poszukac innej płyty,… :wink:

Patriot Viper RGB, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (PVR416G320C6K) w Morele.net

Mam wrażenie, że Twój zestaw pewnie z 10% zdrożał przez waluty…

1 polubienie

Chcesz powiedzieć że lepiej się wstrzymać?
Jeśli uważasz że ram będzie działać poprawnie to mogę zamówić obecny zestaw

W sumie to ciężko mi cokolwiek powiedzieć, kluczowym czynnikiem jest covid, a tego nie przewidzimy. Dla siebie bym wybrał pewnie tańszą pamięć i później bym się martwił… ale komuś innemu tego nie poradzę.

Dlatego zagranie desperata… nie wiem, czy w obecnym układzie (uwzględniając wzrost ceny do prawie 3000 zł przez problemy z dostępnością tańszych pamięci i jeszcze ryzyko większych problemów przez zablokowany Kanał Sueski) nie wyjdzie najbardziej ekonomiczne.

Laptop plus monitor.
Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 R5/16GB/256+1TB GTX1650Ti - Notebooki / Laptopy 15,6" - Sklep komputerowy - x-kom.pl (x-kom.pl)

Nie będzie miało “ładnych diodek”, ale po podłączeniu monitora, myszki i klawiatury, tak wygodniej i zdrowiej, zestaw będzie gotowy do wszystkich gier, 1650TI na pokładzie jednak nie jest taka zła.

Ja już nie mam pomysłów, ale dam szanse @panicagaming ocenić. Może też ktoś inny ma dzisiaj nadmiar kreatywnych wizji. :slight_smile:

Ps. kiedyś radziłem “do domu kup stacjonarkę”, ale dziś niema z czego składać,…

1 polubienie

Ale że co, że komputer jeszcze nie kupiony?

Ano ja wnioskuję, że nie. I niestety widać, że ceny rosną przez dołek złotówki, więc teraz kompletnie nieopłacalny. ;/

To jak coś to sprzedam fajnego kompa za gotówkę do ręki :smiley:
https://www.neo24.pl/asus-rog-strix-ga15-g15dh-pl064t-ryzen-5-3600x-16gb-512gb-ssd-gtx-1650-win10-home-star-black.html?utm_source=tradedoubler&utm_medium=afiliacja&affId=2381265&tduid=75e0fbf716ccffe638bd1fb291bdc1e1

Cena 3300 :wink:

Komp znowu dostępny.

Raczej zamiast obudowy RGB takie coś https://www.razer.com/rapunzel

Tylko gotowce, bo to jedyne źródło sensownych GPU. Ceny lekko zawyżone, ale w cenie samodzielnego RTXa 3060 dostaniesz cały zestaw względnie nadający się do grania.