Komputer Stacjonarny do 1000 zł do CS

Witam, jestem w tym temacie bardzo zielony, czy mogłby mi ktoś złożyc komputer do 1000 zł taki o żeby pograć w gry typu Counter Strike i Gothic, nie Wiedzmin czy cos. I czy aby ten komputer by nie wystarczyl? http://allegro.pl/hp-6005-pro-phenom-ii-x3-3x3000-4gb-250-hd4200-7pr-i5565146343.html

Popraw link, bo nie działa.

Karta o której piszesz to karta graficzna zintegrowana na takiej karcie za bardzo komfortowo nie da się pograć.

Juz poprawione, chodzi mi o to zeby miec w CS jakies 70 80 fps.

Ten komputer co podałeś to komputer typowo biurowy.Rozbudować go można o kartę graficzną na low profile ale to moim zdaniem nieopłacalne.

Złożyłem coś takiego:

 Płyta główna MSI H81M-P33, H81, 

A ten komputer z linku do CS na 70 fps by wystarczyl? ile ten zestaw by kosztowal?

Ten zestaw z linku posiada słabą kartę graficzną jak do CS i po drugie jest stary.

Ten zestaw co podałem kosztuje w zależności od sklepu ok 1000 złotych ale części te są nowe.

Za uzywane te to zaplace moze z 700? i karty graficznej tu nie ma?

Karta graficzna w zestawie który podałem jest zintegrowana.

Kartę do tego zestawu bym proponował Radeon r7 250X lub używanego Radeona Od Gigabyte 7770.

Co do używanych części to najlepiej kup takie ,które jeszcze mają gwarancje.

Jaki byłby koszt z używanych części to musisz posprawdzać.

A wiesz moze ile z takim kompem bylo by fps?

Myślę,że powinno być ok 70 FPS.Niech się ktoś wypowie.

Znajdź sobie podobny zestaw jak podałeś na początku, tylko w normalnej dużej obudowie, dokup kartę graficzną za 100-200zł typu hd6850/gtx460 i będziesz miał te >100fps czy czego tam oczekujesz.

Rybak chodzi ci o ten komputer z allegro? wymienic obudowe na wieksza plus dolozyc karte graficzna i to wyjdzie jakies 300 zl?

aleky zapoznaj się z tym tematem: Wybór zestawu/komputera, informacje ważne dla każdego Użytkownika a następnie korzystając z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora dokonaj korekty tytułu zgodnie z zaleceniami.

 

Po drugie, na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Tak bo do tamtej ci grafika chyba nie wejdzie.

Tak jak mówiłem jestem w tym kompletnie zielony, znalazłbyś odpowiednią obudowę i karte graficzną?

Tej płyty głównej z komputera z allegro to włożysz do normalnej obudowy,ponieważ ta płyta główna jest to jakiś wynalazek HP dedykowany do tej obudowy w której komputer jest ogłoszeniu z zasilaczem jest to samo.Nie pasuje on do normalnej obudowy tylko do obudowy HP takiej jak w ogłoszeniu.

Ale jest pewne że z tym kompem będe miał te 70 80 fps?

Na amd athlon x2 2.19Ghz w cs 1.6 mam stałe 100fps więc myśle że tak