Komputer stacjonarny do 2.500 tys

Cześć. Chcialbym kupic sam komputer do gire bez klawiatury i myszy . Zależy mi na tym aby spokojnie moc pograc w takie tytuły jak GTA5 lub wiedzmin 3 ( na średnich ustawieniach ) . Znalazłem na allegro taki zestaw , link do allegro . Co myslicie o tym zestawie z linku. Za sume podana w temacie chce złozyc PC . Z góry dzieki za pomoc .

“Komputer stacjonarny do 2500 tys” - nie pomyliłeś kwoty? Za 2,5 miliona to można niezły niejeden komputerek kupić…:laughing:

PS. Przed kropką nie wstawia się spacji.

2.500 pasuje ;]?

Nie kupuje się gotowców z alledrogo…

“Porządny , mocny i cichy zasilacz” kisne mocno :smiley:

[quote=“maciek321, post:1, topic:521114, full:true”]
Cześć. Chcialbym kupic sam komputer do gire bez klawiatury i myszy . Zależy mi na tym aby spokojnie moc pograc w takie tytuły jak GTA5 lub wiedzmin 3 ( na średnich ustawieniach ) . Znalazłem na allegro taki zestaw , link do allegro . Co myslicie o tym zestawie z linku. Za sume podana w temacie chce złozyc PC . Z góry dzieki za pomoc .
[/quote]Cześć,
masz system lub inne części, które mogą się przydać? Jaki monitor dokładnie posiadasz?

Wstrzymałbym się z zakupem do premiery Ryzen (nowe procesory AMD), gdyż mogą namieszać na rynku. Na początku marca mają trafić na półki sklepowe.

Tego gotowca sobie daruj. Da się lepiej złożyć komputer w zadanym budżecie.

Monitor jest firmy DELL 60 Hz , mozna go ustawic na 75 Hz , Pnp , 19 cali . Nwm czy dobrze napisalem bo slabo znam sie na sprzecie komputerowym .

A ma jakieś złącza cyfrowe? Czy tylko analogowy D-Sub?

Dziękuje wszystkim za wypowiedzi ale temat do zamknięcia .