Komputer stacjonarny do gier od 900 PLN do 1000 PLN

Szukam komputera dla dziecka, by mógł sobie pograć w jakieś gry, czy znajdę taki od 900 do 1000 PLN? proszę o propozycje.

Jakby się postarać to można złożyć nowego, zakładając, że 1000zł za sam komputer, bez wyposażenia, laptopy to dość cienkie w tej cenie, wszystko zależy od gier, a w tej cenie jeśli coś porządnego, to raczej używki. Coś chętnie poszukam. :slightly_smiling_face:

Tak samą stacje chcę, bo monitor posiadam.

Takie coś jako nowe można wziąć, do zupełnych podstaw starczy i też zależy, jakie gry mają być. :stuck_out_tongue: Jak dziecko małe i może nie ogarnia za mocno to mu starczy, a nawet będzie zadowolone. :yum:

Procka i płytę mógłbym lekko podmienić, bo wg tego, co widzę, mogą byc opóźnienia w dostawie. :slightly_smiling_face:

Dzieciak 7 klasa, narzeka na swojego laptopa i wolałby jednak komputer stacjonarny. Ten wygląda ok ale nie chcę, żeby dzieciak się zawiódł i mówił, że jego laptop lepiej gra, więc czekam 7 dni na propozycje od każdego potem wybiorę.

Zrobiłem rewizję, wymieniłem to, co było z długą dostawą, wrzuciłem lepszego procka i więcej Ramu. :slightly_smiling_face:
Jakie podzespoły ma laptop? Akurat tutaj ja dałem nówkę, z lekkimi możliwościami rozbudowy, ale jeśli coś lepszego w tej cenie, to tylko używki.

No spoko używka jak najbardziej też wchodzi w grę.

Dej podzespoły, jak będzie możliwość, bo może się okazać, że za tą cenę to się niewiele lepsze coś dostanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Wiadomo za takie pieniądze nie kupi się nie wiadomo czego. Znalazłem coś takiego co myślicie o tym? https://www.olx.pl/oferta/komputer-do-gier-gamingowy-gtx970-black-exoc-sniper-edition-kfa2-CID99-IDH1bWV.html#73be319c2b grafika za słaba min to 4gb powinna być :smiley:

Myślę, że cena jest zawyżona dwukrotnie. To emeryt, którego miejsce jest w muzeum (11 letni procek, 6 letnia karta graficzna).

Dwa takie poglądowe sprzęty, coś tego pokroju może być, żeby procek był min. i5-3xxx, jakiś R9, 970 lub 1050, zależy co się znajdzie, i te 8GB Ramu żeby było.


Czy dało by się do tego coś dobrać ? Komputery wyglądają ok ale zanim kupię muszę przemyśleć.

Byly jakieś kompy ciekawe bez grafiki, z tych, które przeglądałem, kombinuj.

1050 Ti za 150 PLN to wyjątkowa okazja, ale mało wiarygodna. Żeby się nie okazało, że to podróbka z Chin.

Taniej ci wyjdzie konsola.

1 polubienie

Możne napisz jakiego ma laptopa. Wtedy będziemy wiedzieli z jakiego sprzętu dzieciak korzysta i poniżej jakich oczekiwań nie warto schodzić.

1 polubienie

Pomnóż budżet razy dwa, kupujesz komputer, nie kalkulator. :wink:

Za 1000 złożysz biurową maszynę, na której jednak jakieś gry pójdą, alternatywą będzie “komputer do gier” w oparciu o przegląd elektroodpadów z ostatnich 5, a częściej 10 lat. O gwarancjach zapomnij, no chyba, ze przy szczęściu na rok w poleasingowym 10 letnim i5-2400… Tylko wydajniejszy upolujesz na olx.

Możesz robić jak chcesz, ale poniżej pewnej ceny fizycznie nie zejdziesz, nie ma lifehacków na oszukanie systemu. :wink:

Używki niezłe można dostać, tyle że przestarzałe. To, co zaproponowałem wyżej to właśnie taka biurówka, UHD 615 lepsze niż Intel HD 4xxx, ale kuzyni jak dostali RX 550 przy zmianie z integry to od razu mocny lvl up. :joy:

Tak taniej wychodzi w pierwszy dzień zakupu z każdym dniem użytkownika będzie w plecy.
Gry droższe… rzadziej są promocje i są słabe w porównaniu do tego co sie wyprawia na GOG czy STEAM gdzie lecą starsze gierki nawet po 70-90% przecenie i do tego EPIC notorycznie rozdaje gry za darmo i to nawet bardzo fajne ostatnio.
Dodatkowo musi płacić kolejny abonament aby grać w trybie multiplayer na konsoli.

Pomijając sam fakt przeglądania internetu już nie tyle co grania tym bardziej odpada czy odrabiania lekcji pisania jakiś prac w excelu word i tak dalej.