Komputer Stacjonarny-sprzedam w dobrej cenie

Więc tak mam do sprzedania komputer stacjonarny, najlepiej w całości. Sam go składałem i ma ok. 1,5 roku no może 2 lata, ale nic nie było podkręcane i kombinowane jak to się mówi. Jedyne co było w nim robione to wymienianie pasty termoprzewodzącej na karcie graficznej, przy okazji jej czyszczenia:) Dzięki temu zabiegowi karta zaczęła pracować ciszej i temperatury spadły o ok. 15-17*C! Pasta jaka jest nałożona na procu i na karcie graficznej to Arctic Silver Matrix. Więc tak, mój sprzęt to:

Procesor: Core 2 Due E8400 3.0GHz (procesor idealny do podkręcania, o ile ma się dobre chłodzenie :D) 349zł

Płyta główna: ASUS P5Q-E (chipset P45, bardzo dobrze chłodzony chipset oraz mostek, radiatory są z czystej miedzi, więc temperatury są niskie) 129zł

Karta graficzna: EVGA GTX260 896MB DDR3 (wersja 192core, wszystkie gry praktycznie na maksie; w Black Ops gram na full na 22") 149zł

Pamięć RAM: OCZ 2x2GB DDR2 1066MHz HeatPIpe Edition(pamięci dobre do podkręcania ze względu na miedziane heatpipy, które skutecznie odbierają ciepło) 269zł

Zasilacz: Corsair HXU 620W(czerwony) MODULARNY(solidny zasilacz znanej firmy, który dobrze trzyma napięcie o czym przekonałem się podczas zaniku napięcia u mnie w domu :slight_smile: 179zł

Dysk twardy: SEAGATE Barracuda 7200.11 500GB 32MB CACHE (pomieści wszystko co trzeba :), jest b. cichy)

Nagrywarka: ASUS LIghtScribe, b. dobrze wypala płyty i jest szybka :stuck_out_tongue: 39zł

Obudowa: SHARKOON Value Black zmodyfikowana, ale nie sprzedam, no chyba że ktoś chce ponieważ jest brzydka :frowning: Oddam za niewielką opłatą ok 30-40zł.

GRATIS DODAM: oryginalna klawiatura i mysz firmy Microsoft oraz podkładka Razer Destructor! !!

Dodatkowo mam do sprzedania super monitor Samsung T220 o przekątnej 22" i rozdzielczości natywnej 1680x1050. Dołączam do niego oryginalną instrukcję oraz płytę ze sterownikami. 319zł

Do tego dołączę również oryginalny system w wersji OEM: Windows 7 Home Premium 64bit(naklejka z kodem nawet nie oderwana). Oczywiście system jest zainstalowany na tym komputerze(dokładam płytę z najnowszym Ubuntu jak coś).

Więc chciałbym za to ok. 1449zł z przesyłką. Dużo? Możemy ponegocjować. Napisz! :smiley:

Może pojawić się pytanie dlaczego sprzedaje. Otóż postanowiłem go sprzedać, gdyż wybieram się na studia i potrzebuję netbooka.

Jestem wiarygodnym sprzedawcą o czym może poświadczyć moje konto na allegro :slight_smile: Nie lubię kłamać i być okłamywanym. Uwielbiam kiedy jest dobry kontakt z kupującym.

Wszelkie pytania do:

E-mail: : anton86993@hotmail.com

pw

GG: 31018484

anton86993 , zasady działu są jasne - albo podasz cenę, albo temat wyląduje w koszu.