Komputer Stracił Wydajnośc

Witam Od Długiego Czasu Mam Ogromy Problem z kompem . Kiedyś Komputer Działał Idealnie W grach płynne FPS i wszystko idealnie ( porównanie cs-go - 150fps,minecraft - 200 fps) Po pewnym czasie zrobiłem formata od tamtego momentu komputer zaczął działać straśnie powolnie gry nie były płynne ( porównanie cs-go 60 fps i zacinki , minecraft 30/70 fps. też straszne zacinki ) Nie Wiem O co chodzi dokładnie proszę o pomoc ;/

 

karta graficzna - Intel® HD Graphics Family i NVIDIA GeForce 840M

procesor - Intel® Core™ i7-4500U CPU @ 1.80GHz    2.40 GHz

pamiec ram - 4.00 GB

typ systemu - 64bit

Czy to laptop?

Czy system instalowałeś z partycji  recovery -Preinstalowane_oprogramowanie ?

Sprawdz czy się prawidłowo zainstalowały wszystkie sterowniki -> manager urzadzen

Na pewno masz już kożuch pomiędzy wiatrakiem a radiatorem i komp ci się po prostu przegrzewa a co za tym idzie, spada wydajność.

Tak Laptop

Nie Wiem Zrobiłem Formata I Wszystko Już Było

 

W języku polskim tylko początek zdania i nazwy własne są zaczynane z wielkich liter - popraw swój post inaczej wątek wyląduje w śmietniku.

Pewnie przez “programy śmieciowe” z partycji recovery. Pokaż log z autorunsa,wyłączymy zbędne programy i usługi działające w tle

 Uruchom- Autoruns-jako administrator,po skończonym skanie-File>save>plik-AutoRuns.arn- umieść na -wyslij-plik.pl- na forum podaj linka