Komputer Strasznie Tnie

(Mambazarabiam) #1

Witam mam problem mam starą maszynę ponieważ mój komputer się niestety spalił .

chodzi o to że ostatnio zaczeło się wszystko zacinać dosłownie wszystko .

przeglądarka chodzi tak okrutnie ze oglądanie filmiku na yt to marzenie .. własnie komputer jest świeżo po formacie i nadal to samo .

komputer to 2.4 procek od intela grafika 7600gs geforce . 2gb ramu nawet stare podczciwe GTA SA się tak zacina że szok . dosłownie nieda się tu nic robić . proszę o pomoc może ktoś ma jakieś podejżenia co może powodować to zacinanie

a i jeszcze jest pewien problem próbowałem zainstalować pare windowsów 80% z nich miała problem po wczytaniu plików do instalacji wyskakiwał blue screen

z błędem jakimś "Hard Error " nie jest to napewno wina dysku ponieważ sprawdzałem z innym i jest tak samo .

(igrek) #2

Brak sterowników. Na bank brak sterownika chipsetu i grafiki, ewentualnie coś się przegrzewa.

(Art Tur) #3

Ja bym obstawiał problem sprzętowy i zacząłbym od zasilacza. Jak masz możliwość to podepnij jakiś dobry zasilacz i zobacz czy masz to samo.

(system) #4

musisz wszystko po kolei sprawdzać

1. sterowniki czy masz wszystkie, aktualizacja

2. przetestuj dysk

3. przetestuj pamięć

4. sprawdź czy coś Ci się nie przegrzewa

5. zasilacz

(Mambazarabiam) #5

nic się nie przegrzewa wczoraj wszystko ładnie smarowałem pastą , dysk dobry tak samo jest na drugim z innego pc , czym przetestować ramy?

i właśnie dzisiaj sprawdze z innym zasilaczem

(system) #6

jak mi się spalił komp (częściowo) to poszły poniższe części:

Procek,

Płyta główna,

Dysk,

Kable,

Częściowo zasilacz,

Na szczęście karta graficzna pozostała cała. :smiley:

Oczyść komputer ze zbędnych plików, CCleaner lub inny podobny i wyczyść rejestr.