Komputer Strasznie Tnie

Witam mam problem mam starą maszynę ponieważ mój komputer się niestety spalił .

chodzi o to że ostatnio zaczeło się wszystko zacinać dosłownie wszystko .

przeglądarka chodzi tak okrutnie ze oglądanie filmiku na yt to marzenie … własnie komputer jest świeżo po formacie i nadal to samo .

komputer to 2.4 procek od intela grafika 7600gs geforce . 2gb ramu nawet stare podczciwe GTA SA się tak zacina że szok . dosłownie nieda się tu nic robić . proszę o pomoc może ktoś ma jakieś podejżenia co może powodować to zacinanie

a i jeszcze jest pewien problem próbowałem zainstalować pare windowsów 80% z nich miała problem po wczytaniu plików do instalacji wyskakiwał blue screen

z błędem jakimś "Hard Error " nie jest to napewno wina dysku ponieważ sprawdzałem z innym i jest tak samo .

Brak sterowników. Na bank brak sterownika chipsetu i grafiki, ewentualnie coś się przegrzewa.

Ja bym obstawiał problem sprzętowy i zacząłbym od zasilacza. Jak masz możliwość to podepnij jakiś dobry zasilacz i zobacz czy masz to samo.

musisz wszystko po kolei sprawdzać

  1. sterowniki czy masz wszystkie, aktualizacja

  2. przetestuj dysk

  3. przetestuj pamięć

  4. sprawdź czy coś Ci się nie przegrzewa

  5. zasilacz

nic się nie przegrzewa wczoraj wszystko ładnie smarowałem pastą , dysk dobry tak samo jest na drugim z innego pc , czym przetestować ramy?

i właśnie dzisiaj sprawdze z innym zasilaczem

jak mi się spalił komp (częściowo) to poszły poniższe części:

Procek,

Płyta główna,

Dysk,

Kable,

Częściowo zasilacz,

Na szczęście karta graficzna pozostała cała. :smiley:

Oczyść komputer ze zbędnych plików, CCleaner lub inny podobny i wyczyść rejestr.