Komputer strasznie wolny

Mój komputer jest strasznie wolny. Mimo, że całkiem jest całkiem dobry to gry, które powinny działać płynnie strasznie się zacinają.

Mój komp to:

Procesor: Intel® Core2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz x 2

RAM: 6144MB RAM

Hard Drive: 500 GB Total

Grafika : NVIDIA GeForce 9600 GT

Zasilacz 500W

proponuje zainstalować najnowsze sterowniki nvidia http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Wszystkie sterowniki najnowsze, pobierałem z Device Doctorem

Dodane 12.02.2011 (So) 17:02

Wszystkie sterowniki najnowsze, pobierałem z Device Doctorem

Jak się objawia ta powolność?

Czasem się cały komp zacina, niektóre foldery się długo ładują, szczególnie z muzyką. Ale najgorzej działają gry.

Muszę korzystać z Game Boostera, żeby dobrze działało. Fifa 11 ma wymagania: Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB RAM (GeForce 8800 lub lepsza), 6,5 GB HDD, Windows XP/Vista/7 więc dobrze powinno działać

Za instaluj te sterowniki co podał ci link do sterowników kamilek030190xd a te co masz zainstalowane odinstaluj i przeczyść ccleanerem i zainstaluj ze strony nvidii

Przeczyść i zdefragmentuj dysk oraz rejestr i przeczyść partycję systemową ze zbędnych plików. Powinno pomóc. Ewentualnie programem soluto możesz wyłączyć niepotrzebne aplikacje z autorunu.

Zrobiłem wszystko co mi kazaliście i nie widzę, żadnej różnicy.

ja bym się nie bawił w defragmentowanie dysków czyszczenie rejestrów tylko sformatował dysk i zainstalował cały system od zera. Przed instalacją proponuje przegrać sterowniki na jakiś dysk zewnętrzny lub płytkę. A i proponuje samemu poszukać sterowników w internecie. Czasami te programy jak “Device Doctorem” czasami nie pobierają najnowszych lub stabilnych sterowników.