Komputer Świat Gry

Czy ktoś z Was wziął udział w Urodzinowym konkursie KŚGry i coś wygrał. Jeśli tak to mam ogromną prośbę. Niech napisze do mnie PW a ja wyjaśnię dokładnie o co chodzi.

Tu napisz o co chodzi, od tego jest forum…

Ok to piszę. Dostałem sms-a z powiadomieniem o wygranej głośników. Napisali że za chwilę podeślą sms-a ze szablonem jak wysłać dane aby potwierdzić wygraną. I przysłali. Kiedy chciałem użyć opcji Odpowiedz, przez pomyłkę nacisnąłam Usuń i poszło… Teraz potrzebuję kogoś kto wygrał w DOWOLNYM odbywającym się niedawno konkursie, bo szablon jest chyba zawsze taki sam (i tak wolałbym kogoś z Konk. urodzinowego).


EDIT:

Czy naprawdę żaden z forumowiczów nic w tej gazecie nie wygrał? A może w takim razie w gazecie Play bo to to samo wydawnictwo czyli szablon ten sam.

Napisz do nich co się stało i może ci przyślą jeszcze raz szablon.

Radziłbym napisać na ich forum :wink:

Dokładnie i podaj im swój nr telefonu. A i tak na przyszłość paluszek z dala od klawisza “c” :stuck_out_tongue_winking_eye:

Po pierwsze oni nie mają forum tylko jakąś Gorącą Linię na której moderator nie akceptuje moich pytań na ww. temat. Dzwoniłem również do nich ale powiedzieli że oni tego fizycznie nie wysyłają tylko jakaś firma ale zanim przyjdzie od tamtych odpowiedź to już upłynie termin, tak mi powiedzieli, dlatego też od nich na pomoc już nie mam co liczyć i cała moja nadzieja w Was.

TO zadzwoń jeszcze raz i niech CI podadzą kontakt do owej firmy, która zajmuje się tym.

Przecież mówię że oni nie mogą nawiązać kontaktu z tamtą firmą.