Komputer uruchamia sie jedynie w trybie pracy

Witam … Mam problem z komputerem gdyż po zamknięciu systemu i ponownym uruchomieniu go następnego dnia w trybie normalnym , włącza się Windows ( 7 ) ukazuje pulpit , ikony oprócz aplikacji " Rocket Dock " czy jakoś tak i już widzę ze coś jest nie tak … czekam 5-10-15 min nic się nie dzieje … Wystarczy ze kliknę na dowolną ikonę , najadę na plik lub użyje skrótu klawiszowego typu alt+ctr+delate i komputer staje w miejscu nic nie można zrobić , uruchomić , oprócz poruszania myszką . Gdy zrestartuje komputer i wybiorę 1 z 4 opcji - “uruchom system awaryjnie z dostępem do sieci” ( coś takiego … ) z dostępem do podstawowych sterowników , internetu i plików , komputer działa lecz na skórce z Windows xp albo 98 bez dźwięku z internetem i “laaggaamii” udaje mi się jedynie otworzyć aplikacje typu Mozilla z której piszę , piosenki , bardziej wymagające programy i gry nie działają . Czy wie ktoś o co chodzi ? Czy to wina systemu karty graficznej itp… ? Może to wina jakiejś aplikacji ? Czy ktoś może mi napisać ocb ? Proszę o szybką odpowiedz. :expressionless:

Podaj konfigurację komputera

  1. Zmień nazwę wątku, bo dostaniesz opieprz od moderatora.

  2. To co kolega @up napisał.

  3. Przeskanuj antywirusem i Malwarebytes Anti-Malware.

Od kiedy się tak dzieje czy przypadkiem nie od momentu jak zainstalowałeś ten " Rocket Dock "?

NVIDIA Geforce 9400gt , Pentium ® Dual-Core CPU E6300 @ 2.80GHz , Windows 7 , płyta główna - Producent Gigabyte Technology Co., Ltd. , G31M-ES2L

Dodane 26.10.2011 (Śr) 21:37

Nie Rocket dock podałem jako przykład iż nic się nie włącza … Ostatnio zainstalowałem najnowszego " DRIVERA " z Ubisoftu dokładniej z 2 dni temu , po wczorajszym dniu gdy wyłączyłem pc i ponownym uruchomieniu dzisiaj , już utworzył się te problem .

Użyj jakiegoś punktu przywracania, jeśli masz.

Ostatnio zainstalowałem najnowszego " DRIVERA " z Ubisoftu dokładniej z 2 dni temu

może odinstaluj go i przeskanuj komputer

http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html

potem przeczyść cclanerem i zobaczysz czy są jakieś zmiany

Jeśli ci się uda to po starcie w trybie normalnym uruchom menadżer zadań i zobacz czy przypadkiem jakiś proces nie zjada ci wszystkich zasobów. Skoro system uruchamia ci się w trybie awaryjnym normalnie to nie jest to żaden wirus. To jakiś proces systemowy który w trybie awaryjnym nie uruchamia się !!

Odinstalowałem DRIVERA, przeczyściłem Cclenerem i jest mały promyczek nadziej , przedtem nie uruchamiało mi się nic w trybie normalnym a teraz już włącza się gg , rocket duck i ew. proces aktualizacji flash player . Niestety nie udaje mi się jeszcze włączyć menadżera zadań … Jeżeli mi się nie uda jeszcze coś zrobić żeby działał normalnie to będę musiał przywrócić system i to raczej pomoże .

Witam

możesz jeszcze sprawdzić tym

Windows 7 Manager

zainstaluj program następnie kliknij w ikonke na pulpicie 1-Click Cleaner

Program oferuje:

• Informacje o zainstalowanym sprzęcie i programach.

• Optymalizację ładowania i zamykania systemu.own

• Usuwanie niepotrzebnych plików: duplikatów, plików z kosza, tymczasowych.

• Defragmentację.

• Czyszczenie rejestru.