Komputer uruchamia się w trybie awaryjnym

Witam. Dzisiaj uruchamiając kompa wyskoczył mi komunikat z propozycjami wybrania uruchomienia systemu w trybie awaryjnym i normalnym trybie.

Wybrałem normalny, ale komputer się zresetował zaraz potem, więc kilkukrotnie powtórzyłem czynność i to samo.

Uruchomiłem w końcu w trybie awaryjnym.

Kilka godzin później po uruchomieniu w trybie awaryjnym wziąłem przywracanie systemu z dnia poprzedniego, kiedy wszystko było w porządku i znowu podczas uruchomienia miałem do wyboru albo tryb awaryjny albo normalny i w końcu mi zaskoczył w normalnym, ale zapewne to się powtórzy gdy zresetuje kompa, więc proszę o pomoc.

Wie ktoś jak się z tym uporać ?

Oczywiście można sformatować, ale wolałbym poznać jakiś inny sposób jeżeli istnieje…

Jezeli problem sie powtorzy to wtedy mozesz zaczac sie martwic.

Bycmoze cos sie pochrzanilo w systemie przed wczorajszym wylaczeniem komputera.

Nastepnym razem sprobuj “ostatnia dobra konfiguracja”.

Miałem taki sam problem z ta tylko róznicą że nawet po wybraniu awaryjnego też się resetował- nie było możliwości wejścia do windowsa. Pozostał mi format (nie jestem wielkim informatykiem i nie bardzo wiedziałem co zrobić). Po jakims czasie po formacie zaczęło się od nowa - i znów format. Od tamtej pory jest spokój ale jakby nie daj Boże znowu się tak robiło to jak temu zaradzić?

Na wielkim niebieskim ekranie wyskakuje blad:

STOP: c0000221 Unknown Hard Error 

\SystemRoot\System32\ntdll.dll

Chyba pozostaje tylko format bo tak jak kolega wyzej wspomnial nawet w trybie awaryjnym mi sie nie chce uruchomic.

P.S. Sory, ze bez Polskich znakow ale klawiatura cos nawala.

Zobacz tutaj http://www.searchengines.pl/lofiversion … t8509.html

sformatowałem komputer bo nawet na pulpit nie mogłem wejśc. Resetował się cały czas.