Komputer usuwa urządzenie mp4

słuchajcie, mam problem z mp4. gdy podłączam do kabla USB (producent nie dał żadnych sterów więc powinno działać bez nich) komputer jakby usuwa mi ją, ponieważ widzę to tak jakby na chwilę była podłączona i zaraz jej nie było, i tak w kółko. noi widze ciągle dymek koło zegarka - ZNALEZIONO NOWY SPRZĘT noi ciągle pojawia się i znika ikonka bezpiecznego usuwania sprzętu. nie wiem co mam robić bo taka sama mp4 podłącza sie do mojego kompa bez problemu.

Jedna rzecz mp4 może być uszkodzone.

Sprawdź na innym komputerze.

Jeżeli będzie tak samo to diagnoza jest jednoznaczna.

Możliwe też, że wirusa masz na mp4 i antywir wywala sprzęt - sprawdzone :smiley:

ale nie mogę nawet jej przeskanować bo komputer wogule jej nie widzi jako dysku. patrzylam tez we właściwościach sprzętu. raz wyświetla że urządzenie działa poprawnie za jakies kilka sekund że Brak zainstalowanych sterowników tego urządzenia.

A podaj może nazwę sprzętu :smiley: Lub jak nie chcesz czekać użyj google do odnalezienia sterowników.

Wpisz: … sterowniki lub drivers to …

…- marka i typ urządzenia.

jak już wcześniej wspomniałam to mam takie dwie mp4, jedną podłączam i bez problemu wgrywam na nią muze i tak dalej a gdy chce podłączyć drugą to dzieją się te rzeczy. Czyżby nikt nie umiał mi pomóc?

No to będzie chyba to: