Komputer w kolko sie resetuje

Witam, zrobilem skana AVG 7.5, wykryl kilka trojanow, usunal kilka trackerow i cookies. zrobilem skana, bo tak kazano mi w innym dziale tego forum :wink: (logi HJT itd itd wyczyszczone, wszytsko dzialalo ok, i na koniec mialem zrobic skana AVG), po tym skanie AVG zrestartowal system, ktory juz sie nie uruchomil. Komputer resetuje sie ponownie, w momencie gdy powinien pojawic sie napis WELCOME, lub tez w polskich XPekach ZAPRASZAMY…

w trybie awaryjnym to samo, ‘uruchom ostatnia dzialajaca kofiguracje’ - nie wnosi nic nowego,

zaladowanie optymalnych ustawien z biosa nie daje nic

fail-safe z biosa rowniez nic, wiec wrocilem do optymalnych ustawien.

temperatura CPU w biosie 46-47 stopni.

pamiec RAM w porzadku - sprawdzalem na drugim kompie,

dodam tylko ze nei jest raczej zwiazane z przegrzewazniem sie czegos. wszystkie wiatraki sie kreca, przy grze w gry o kosmicznych wymaganiach nie resetowal sie ani nic. zasilacz modecom 350w, plyta glowna gigabyte jakis, RAM 2x 1gb OZ pc 5200, lub 5400…

nie wyskakuja zadne bluescreeny, chyba ze znikaja one tak szybko ze oko ludzkie nie jest w stanie zauwazyc ich :stuck_out_tongue:

ktos ma jakies pomysly ?

Wygląda na to, że usunąłeś za dużo… Spróbuj z płyty naprawianie systemu, choć obawiam się, że bez reinstalacji się nie obejdzie.

jak biore naprawianie systemu to wyskakuje linia komend… c:/windows

i co tu mam zrobic ? :expressionless:

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=14270

Usunąłeś pliki systemu ja miałem też taką sytuacje podobną do twojej, zainstaluj na drugiej partycji system i nagraj co masz potrzebne na dysku … i zrób kompletnego formata i utwórz na nowo partycje :mrgreen: ja tak zrobiłem

Nie wyskakują bo domyślne ustawienie systemu to restart w takich przypadkach.

Nie wciskasz na początku litery R, tylko później. Na pierwszej planszy wciskasz ENTER. Później wybierasz istniejącą instalacje systemu Windows i dopiero naciskasz R