Komputer w półce

Witam państwa.Mam bardzo ważne pytanie mianowicie ostatnio byłem w sklepie komputerowym i widziałem jak gościu w małej półce dvd i włącznik kompa a komputer stał gdzieś w szafie wyglądało to mniej więcej tak: :smiley:

___________________

[]

[monitor]

[__________________]

________/______________________________________________

[_DVD_______] komputer

]

]

]

]

]

]

]

]

A to pytanie to jakie? ;/

i co z tego. Obudowa typu desktop albo media center i komputer działa bez problemu

To komputer nie mógł odtwarzać DVD? A może to nie było DVD tylko komputer :stuck_out_tongue:

Zresztą coraz popularniejsze są miniaturowe komputery, najmniejszy ma wielkość paczki papierosów (wbudowany dysk, ram, usb, wyjście vga), macmini to nieco większe etui na płyty cd (16.5x16.5x5.1 cm) i ma pilota do zdalnego sterowania, asus eeepc też jest w podobnej wersji.

Obecnie macmini ma procesor core2duo 2GHz, 1-2GB RAM , grafikę Intel950 i dysk 80-160GB - może wkrótce pojawi się nowy model, bo ten najwyraźniej nieco się zestarzał, ale w 2007 roku to były parametry zupełnie standardowego peceta.

Chodiło mi konkretnie o to żeby ten 2 komp postawić gdzieś w szafie a dvd i włącznik dać na biurku tam gdzie była szuflada na dokumenty właśnie takie coś w sklepie widziałem…

kupić starą atx obudową i wyciągnąć z niej włącznik żaden problem

I po co takie cuda ??