Komputer wiesza sie na Windows Media Player i

Podzczas oglądani filmów w Powerdvd komp zaaiwszał sie obraz zatrzymywał się a w głośnikach było słychac buczenie głosne.Po restarcie wyskakiwała informacja o odzyskaniu przez system działania po powaznym błedzie. Pojawiały się od czasu do czasu paski przy normalnej pracy np na pulpice przeleciały itp Dlatego zrobiłem format

TERAZ komp zaczął mi się wieszac przy oglądaniu filmów w Windows media player dlatego zainstalowłam najnowszą wersje i problem ustał ale teraz podczas słuchania mp3 w winapie co kilka minut piszy komputer sygnał składa sie z kilkunastu pisków ale komp sie nie wiesza(głosnik piszy w kompie).

Prosze o pomoc! !!

podaj konfigurację sprzętu, zainstaluj program everest i sprawdź temperatury.

karty graficznej/zasilacza. płyty.

Procesor Intel Pentium 4 531 3.0GHZ

Płyta Gigabyte 945PL-S3

Pamieć 2x512/4200/533

Grafika GF 7300Gs Gigabyte

Dysk seagate 250GB

a zasilacz ?? podaj markę i moc.

Oto zrzut z ekranu z Easy Tune dołączonego do płyty ale zainstalowąłem go teraz gdy pojawiły się problemy prosze o pomoc Rysunek1.jpg

Złączono Posta : 28.09.2007 (Pią) 20:00

Zasilacz ma moc 400W Był to zasilacz kupiony razem z obugowa o nazwie Mustang o wartości okolo 160 zl. Generalnie cały komp był kupiony 27/12/2006

Złączono Posta : 28.09.2007 (Pią) 20:06

Zasilacz ma moc 400W Był to zasilacz kupiony razem z obugowa o nazwie Mustang o wartości okolo 160 zl. Generalnie cały komp był kupiony 27/12/2006