Komputer wiesza się z nieznanej mi przyczyny... Co zrobić!?

Witam, mam taki problem… Mam tak

Core 2 Quad 2,5 ghz

GF 9800GT 512mb

4x1 gb ram kingson hyperx 800mhz

ASUS P5N-E SLI

Chieftec 400w…

Procesor kupilem z 2 tyg temu? jakos tak… W kazdym badz razie… Wszystko lazilo super nic sie nie działo, ale nagle zaczal sie wieszac… Przetestowalem pamieci zero bledow na kazdym slocie wiec to na pewno nie wina pamieci… Zasilacz? Tu jest wlasnie pytanie… Przeciez chodzil tyle czasu non stop nic sie nie dzialo nie wieszał sie nie resetowal na tej zasilce a teraz nagle zaczal… Napięcia mam prawidłowe… tak więc rozkladam ręce i nie mam pojecia co to może być…

Aha, temperatura na procku 43 stopnie jest

Satletio , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Kurde, nikt nie wie co zrobić w tej sprawie… ?

po pierwsze jesteś pewien że to wina hardware? co do diagnozy gdyby to był zasilacz to komputer by się wyłączał a nie zacinał. Może dysk ma problemy ze sobą

  1. Albo źle napięcia ustawiłeś

  2. Albo zasiłka nie wyrabia

Podaj moc i sprawdź napięcia

34qr411.jpg

Ja mam podobnie…Czasem mam blue screeny , czasem dźwięk się wyłącza i włącza ,a czasem po prostu się wszystko zatnie i tylko reset pozostaje…W moim przypadku to zasilacz,bo jak pożyczyłem od kolegi to wszystko było ok…Może coś z Twoim zasilaczem jest nie tak…Pożycz od kogoś i sprawdź… :slight_smile:

napięcia sprawdzaj w biosie. a powiedz mi czy napięcie procesora skacze? jeżeli tak to jaki zakres