Komputer włącza się, ale podczas uruchamiania brak obrazu - nie można wejść w bios

Witam. Zainstalowałem dziś w komputerze nowy dysk SSD. Po kilku minutach dostałem blue screena, od tego momentu podczas włączania się komputera nie ma obrazu lub jest obraz ale gaśnie, miga lub śnieży. Do BIOSU na czuja da się wejść, ale nic nie da się w nim zrobić ponieważ obraz miga (20 sekund brak obrazu, ułamek sekundy śnieżący obraz i tak ciągle). Wszystko w komputerze działa, nawet teraz z niego piszę. Dysk SSD również działa i jest widoczny… Żeby lepiej zrozumieć to co tu napisałem załączam filmik.

 

http://youtu.be/cwQqUv3E-8E

 

Proszę o jakieś porady co mam zrobić, aby odzyskać obraz podczas uruchamiania.

Próbowałem już:

-wyciągnięcie baterii bios na 5 minut

-kompletna reinstalacja sterowników karty graficznej i zmiana na najnowsze (karta na pewno działa, nie włączyła się Intel HD, bo np. w Battlefield 4 dalej mam 60FPS na ultra)

-przekładanie wtyczek sata na płycie głównej

 

Dodam, że pierwsze uruchomienie po włożeniu nowego dysku było ok, dopiero po bluescreenie zaczęły się cyrki.

Specyfikacja jest podana w sygnaturze.

czy zmieniłeś w BIOS-ie ustawienia na tryb AHCI zanim zainstalowałeś system?

Nie, ja nawet nie instalowałem systemu, włożyłem SSD i załadowałem windowsa 7, którego miałem już na HDD.

Chcę teraz zainstalować 8.1

odepnij SSD ,odpal komputer i zobacz czy nadal masz problemy które powyżej opisałeś , jaki masz zasilacz/podaj dokładną nazwę

Tak, po odczepieniu SSD to samo było, zasilacz to http://www.morele.net/zasilacz-xfx-xxx-edition-pro-modularny-80plus-bronze-650w-p1-650x-xxb9-511076/

Zasilacz to porządna konstrukcja Seasonica , więc nie sądzę ,że to jego wina. Wygląda to na problemy z kartą graficzną .Wypnij GTX 770 i odpal kompa na zintegrowanej grafice .zobacz czy pojawią się wymienione problemy , posprawdzaj wszystkie wpięcia ,wtyczki na płycie głównej i monitora

rozwiązanie było tak dziwne, że prawdopodobnie nigdy nie wpadnę na to w jaki sposób było to możliwe… wystarczyło odpiąć i podpiąć kabel zasilający monitora podczas wczytywania systemu :???: