Komputer wlacza sie na 2-3s po czym gasnie i tak caly czas

Witam

Mam pewien problem z komputerem. Gdy włączam komputer działa on 2-3 sekundy po czym wyłącza sie, po kilku sekundach ciszy znowu sie włącza i znow działa 2-3 sekundy.

Powtarza sie to mniej wiecej 5-6 razy po czym, po dłuższej chwili komputer włącza się normalnie ale podczas użytkowania czuje spadek wydajności. Wczoraj komputer działał normalnie , problem pojawił się dzisiaj po tym jak lekko go uderzyłem z gory i przeczyściłem odkurzaczem. Sprawdzałem czy niektóre kable sa poluzowane ale nic takiego nie znalazłem. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Jak temperatury wszystkiego?

Sprawdź cooler CPU, może coś z nim? i nie dolega do CPU.

Sprawdź na innym zasilaczu.

Inne?

Cooler dolega do CPU nie ma z tym problemu, temperatury sa pomiedzy 55-65°C, nie mam innego zasilacza zeby sprawdzic jak się bedzie zachowywac.

To serwis.

jak mocno uderzyłeś to chyba musisz rozebrać wszystko… Może z procem to by była przesada, ale wyciągnij płytę główną z obudowy i sprawdź czy jest prosta. Rozłącz wszystkie wtyczki i dociśnij do gniazd przy podłączaniu. Wyciągnij baterię, może trzeba przestawić zworkę Clear_RTC.

Pamięć Ram musi być i wszystkie PINy muszą łączyć.

Ewentualnie to nie od uderzenia i musisz wymienić zasilacz? Daj do kogoś kto umie kompa złożyć