Komputer wolno chodzi po wymianie karty graficznej

Witam niedawno zakupiłem kartę graficzną gtx 285 ponieważ stara się spaliła była to HIS HD 4670 IceQ 512MB.
Nie było z nią problemu 100 fps w lolu stałe 60 w csgo. Lecz gtx strasznie zamula nie sprawdzałem csgo ale w nie da się grac najwyżej przeglądać internet formatowałem dysk więc wiem ze stare steowniki są odinstalowane.Dopowiem że gdy 2 raz chciałem zrobić 2 raz formata z gtx to sterowniki były od razu zainstalowane mimo ze wtedy nie miałem internetu.
Procesor intel core 2 duo e8500
zasilacz spire 600 w
płyta główna geforce GA-EP31-DS3l
karta graficzna gtx 285
4 gb ramu

Jeżeli karta posiada dodatkowe zasilanie to sprawdź czy jest dobrze podpięte. Czy po formacie instalowałeś wszystkie sterowniki dla płyty głównej ? Pobierz też wszystkie updaty z Windows Update to sporo pomaga przy wydajności i stabilności. GTX 285 to już trochę wiekowa karta, więc nie można się tak dużej wydajności spodziewać. Zainstaluj wszystko dokładnie i jeżeli będzie mało fps w grach spróbuj wyłączyć synchronizację z częstotliwością monitora, także antialliasing. Te dwie opcje mają wpływ na wydajność w grach. Estetyka grafiki ucierpi, ale same fps powinny się poprawić.

Obawiam się co do zasilacza. Jeśli to ten mode zasilacza o którym myślę pomimo 600W. Ma bardzo ubogą ilość wtyczek zasilających i nawet prawdopodobnie nie ma ani jednej 6- pinowej a trzeba dwa. Złącz sata żeby zrobić przez przejściówki 6 pinowe, też nie za wiele i mogą być już zajęte.

A sterowniki do karty zainstalowane?

steowniki do karty graficznej są zainstalowane.A jeśli chodzi o karte graficzną to zakupiłem przejściówki sata na pin 6.Spróbuje zainstalować sterowniki w windows upadate