Komputer wolno chodzi przez kartę graficzną?

(Games.) #1

Ostatnio spaliła mi się karta graficzna HIS HD 4670 IceQ Turbo i zakupiłem nową GTX 285 black edition zrobiłem formata i podłączyłem kartę zainstalowałem sterowniki i komputer chodzi o wiele gorzej niż przedtem gdy odpalam teraz kompa jest tak że nie włącza się do konca sytem tylko się zacina na 10 min potem pojawia się niebieski ekran z napisane jest komputer napotkał problem i restartuje się i normalnie się włącza gdy oglądam yt czasami dźwięk zacina się z obrazem i nie da się oglądać nic nawet na 480 p tak jest a poza tym zainstalowałem league of legends i jest stałe 110 fps lecz po 4 min ekran się zawiesza widać taki obraz w paskach i wyłącza się karta graficzna i jest restart komputera.
Specjalizacja komputera :
-Płyta główna gigabyte ga-ep31-ds3l
-Procesor Intel® Core™2 Duo E8500
-Karta Graficzna GTX 285
-Dysk 500 Gb Seagate
-4 GB ramu ale jest dostepne (3,5 GB) bo mam 32 bit system Windows 10 a model ramu to PC2 6400 titanium edition i PC2 6400 normalna wersja

• Zasilacz FORTON 350W

(gunter) #2

Ta karta jest lepsza od starej, ale żre prawie 2x więcej prądu. Wychodzi że za słaby zasilacz, myślałem że dobry 500 W wystarczy, ale na stronie nVidia podają ma być min. 550W.

GTX 285

(Games.) #3

http://allegro.pl/idealny-zasilacz-atx-550w-lc-power-lc6550-v2-2-gwr-i7009232788.html Czy ten się nada ?>>

(happyyear1231) #4

tak , ponieważ zasilacz ma 350w a karta musi mieć 550w więc jak najbardziej ten zasilacz co wysłałeś tego linka będzie pasował

(Longhorn2009) #5

GTX 285 to bardzo prądożerna karta na starej, porzuconej już architekturze więc uruchamianie nowych tytułów jak np. nowa Fifa nie jest już możliwe. Ten model wymaga podłączonych dwóch wtyczek zasilających. LC Power ma tylko jedną. Forton 350 przynajmniej w wersji fsp350-60apn 85+ nie ma żadnej wtyczki 6-pin. Czy masz w ogóle podłączone zasilanie do tej karty?

(Games.) #6

tam kupiłem w wtyczki z sata na 6-pin