Komputer wrażliwy na uderzenia

Witam, mam pewien problem z moim komputerem. Wystarczy że go lekko trące i przestaje działać (nie ma reakcji na myszke klawiature) Gdy chcę go ponownie uruchomić nie wyświetla się nic nawet bios. Pomaga lekkie uderzenie w bok :smiley: Wyjmowałem już ram, baterie, karte graficzną i wszystkie złącza ponownie wpinałem. Pytanie brzmi co się rozłącza że po ponownym uruchomieniu nie ma nic na ekranie? 

Ps. Tak wpinałem już wejście od monitora pod zintegrowaną karte graficzną i też nic… 

Napisałeś to w dziale z Win10. 

Przepraszam ale jestem nowy i nie wiedziałem gdzie to dodać… :C

Więc jak to jest. Po przesiadce na Win10 masz problem z tym, że komputer przestaje Ci działać ? Na wcześniejszej wersji Windowsa, było okej ?

Komputer kupiłem używany i nie miał dysku, włożyłem swój stary 250gb z win 7 po czym go zaktualizowałem do 10. Gdy wszystko jest okej pierwsze 3-5 sekund po włączeniu komputer pracuje na wyższych obrotach (wentylatory) po czym wszystko zwalnia i normalnie startuje. Jednak jeśli np go wyłączę i przypadkiem trące i chcę go włączyć wentylatory pracują cały czas na tych wyższych obrotach, nie zwalniają jak zawsze i nie ma obrazu. Wystarczy go puknąć ręką w obudowę i wszystko wraca do normy po ponownym uruchomieniu.

Napisz jeszcze, jakie masz podzespoły komputera.

Windows 10 Pro (właśnie się pobiera aktualizacja “Uaktualnij do wersji Windows 10 Pro, wersja 1511, 10586.”)

Intel Pentium® Dual-Core E5700    2 rdzenie o taktowaniu 3 GHz

4 Gb ramu (2 razy po 2gb ddr3)

Nvdia GeForce GT 440 1GB

Dysk Samsunga 250gb

I płyta główna Medion MS 7633 chyba :stuck_out_tongue: