Komputer wrażliwy na uderzenia

(Konrad21150) #1

Witam, mam pewien problem z moim komputerem. Wystarczy że go lekko trące i przestaje działać (nie ma reakcji na myszke klawiature) Gdy chcę go ponownie uruchomić nie wyświetla się nic nawet bios. Pomaga lekkie uderzenie w bok :smiley: Wyjmowałem już ram, baterie, karte graficzną i wszystkie złącza ponownie wpinałem. Pytanie brzmi co się rozłącza że po ponownym uruchomieniu nie ma nic na ekranie? 

Ps. Tak wpinałem już wejście od monitora pod zintegrowaną karte graficzną i też nic... 

Napisałeś to w dziale z Win10. 

(Konrad21150) #3

Przepraszam ale jestem nowy i nie wiedziałem gdzie to dodać… :C

Więc jak to jest. Po przesiadce na Win10 masz problem z tym, że komputer przestaje Ci działać ? Na wcześniejszej wersji Windowsa, było okej ?

(Konrad21150) #5

Komputer kupiłem używany i nie miał dysku, włożyłem swój stary 250gb z win 7 po czym go zaktualizowałem do 10. Gdy wszystko jest okej pierwsze 3-5 sekund po włączeniu komputer pracuje na wyższych obrotach (wentylatory) po czym wszystko zwalnia i normalnie startuje. Jednak jeśli np go wyłączę i przypadkiem trące i chcę go włączyć wentylatory pracują cały czas na tych wyższych obrotach, nie zwalniają jak zawsze i nie ma obrazu. Wystarczy go puknąć ręką w obudowę i wszystko wraca do normy po ponownym uruchomieniu.

Napisz jeszcze, jakie masz podzespoły komputera.

(Konrad21150) #7

Windows 10 Pro (właśnie się pobiera aktualizacja “Uaktualnij do wersji Windows 10 Pro, wersja 1511, 10586.”)

Intel Pentium® Dual-Core E5700    2 rdzenie o taktowaniu 3 GHz

4 Gb ramu (2 razy po 2gb ddr3)

Nvdia GeForce GT 440 1GB

Dysk Samsunga 250gb

I płyta główna Medion MS 7633 chyba :stuck_out_tongue: