Komputer wydaje dziwne DOSowe bipnięcia

Witam!

Ostatnio zakupiłem konsole i komputer od gier dłuuugo odpoczywał, ostatnio jednak zdecydowałem, ze komputer gier potrzebuje i zacząłem grac, lecz podczas gry komputer zaczął wydawać “DOSowe biipy” (tak to sie nazywa ;p?) bipnięcia nie były zależne od tego czy coś robiłem w tej grze, czy coś tam się działo, był kompletnie losowe. Pomyślałem ze to przez grę, ale teraz zaczął bipa podczas normalnego użytkowania komputera. Co jest?

Czy to czasem procesor Ci nie piszczy? Sprawdź temperatury i obciążenie procka oraz pamięci.

Pozdrawiam!

Proponuję gruntowne odkurzenie komputera wewnątrz, sprawdzenie wszystkich połączeń.

DanioM ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.