Komputer wydaje dziwne DOSowe bipnięcia

(Daniomaster) #1

Witam!

Ostatnio zakupiłem konsole i komputer od gier dłuuugo odpoczywał, ostatnio jednak zdecydowałem, ze komputer gier potrzebuje i zacząłem grac, lecz podczas gry komputer zaczął wydawać "DOSowe biipy" (tak to sie nazywa ;p?) bipnięcia nie były zależne od tego czy coś robiłem w tej grze, czy coś tam się działo, był kompletnie losowe. Pomyślałem ze to przez grę, ale teraz zaczął bipa podczas normalnego użytkowania komputera. Co jest?

(roobal) #2

Czy to czasem procesor Ci nie piszczy? Sprawdź temperatury i obciążenie procka oraz pamięci.

Pozdrawiam!

(Piotr Kluzowicz) #3

Proponuję gruntowne odkurzenie komputera wewnątrz, sprawdzenie wszystkich połączeń.

(Kaka') #4

DanioM ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.