Komputer wykrywa fałszywe oprogramowanie


(Karolina Antczak) #1

Witam! !!

Proszę o pomoc - mój komputer kilka dni temu poprosił o aktualizację oprogramowania, dokładnie nie pamiętam o co chodziło, w każdym razie kazał zainstalować jakieś wtyczki. Od tej pory kiedy włączam komputer wyskakuje informacja, że padłem ofiarą fałszowania oprogramowania i test na oryginalność programu windows wypadł negatywnie. Komputer się zawiesza i wolno chodzi, a do tego nie ma żadnych punktów kontrolnych do przywracania systemu.

Za każdą pomoc bardzo serdecznie dziękuję!


(Fokusmick) #2

A system oryginalny czy ściągnięty z sieci :?:


(pasquali) #3

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.


(Karolina Antczak) #4

No dobrze, ale system przez rok był w porządku, dopiero po jakiejś dziwnej aktualizacji zmienił się w niby piracki. O co tu chodzi? Wystarczy usunąć narzędzie raportujące i będzie po kłopocie?


(Grzech U007) #5

Chodziło to, że M$ postanowił wprowadzić aktualizację która będzie sprawdzać legalność systemu, wcześniej tej aktualizacji nie było. Widocznie masz pirackiego Windowsa ściągniętego z internetu, lub zostałeś oszukany.


(Fokusmick) #6

a przedtem to niby jaki był...... :?:


(Karolina Antczak) #7

a przedtem to było w porządku, bo komputer był kupiony z oryginalnym systemem.

Dzięki Grzech_u !!


(Izabela Senkowska) #8

wejdź w panel sterownia > dodaj lub usuń programy > i usuń wszystkie ostatnie aktualizacje windowsa


(neo10) #9

A kupiony z oryginalnym systemem znaczy że masz oryginalną płytę, naklejkę na obudowie, pudełko itp... ? bo jak nie to mógł to być tylko pseudo oryginalny system ;] a jeżeli był oryginalny to usuń te aktualizacje i może jeszcze raz spróbuj zaktualizować? ja swój system non stop aktualizuje jak coś wychodzi i nigdy nie miałem czegoś takiego... :frowning:


(Karolina Antczak) #10

problem w tym,że nie ma ani jednej aktualizacji


(Pawbrotm) #11

A w okienku Dodaj/usuń zaznaczyłeś opcję "Pokaż aktualizacje"?


(Ferdek31) #12

do pewnego czasu pirackie windowsy były aktualizowane ale nowe narzędzie uniemożliwia to, jeśli masz problem dzwoń do Microsoftu 225941999 i tam "na żywo" w rozmowie z konsultantem problem zostanie rozwiązany.