Komputer wylacza sie po 60 sek

Witam

wiem ze ten temat jest wam znany i wałkowany, szukałam dużo w necie na ten temat, ale żadne watki nie odpowiadaja mojemu problemowi, byc moze to wirus, albo jakis uszkodzony plik systemowy, a wiec opisze wam co dzieje sie z moim komputerem i prosze o pomoc, nie potrafię sobie z tym poradzić :cry:

po uruchomieniu komputera przed ukazaniem pulpitu wyskakuje okienko ze trwa zamykanie systemu za 60 sec…zamkniecie zostalo zainicjowane przez zarządzanie nt/system…

narazie radze sobie z tym wpisując w uruchom komendę shutdown -a

po za tym nie moge nic kopcować i wkleic zmieniać lokalizacji ikon, otwierać zdjec

oraz nie mogę wejść na pocztę i niektóre strony , wyskakuje powiadomienie o nie zaufanym certyfikacie, po za tym gdy mam uruchomione programy/przeglądarkę nie widac ich na pasku po zminimalizowaniu ich probowalam :

-skanowac komp fixblastem

-szukałam w rejestrze procesach i w systen32 plikow o nazwach csrs.exe itp itd

sprawdzalam cclenerem autostart-nie ma tym podobnych plikow

probowalam wejsc w

panel sterowania>narzedzia admin>uslugi>… po kliknięciu wlasciwosci na “zdalne wywolywanie procedur (RPC)” nie pojawia mi sie okno z wlasciwosciwosciami

nie mogę usunąć antywirusem,ani manualnie :stuck_out_tongue:

i na koniec, przestał działać dźwięk i mikrofon

gdy chce przeinstalować sterownik wyskakuje komunikat : Uruchamianie aparatu instalacyjnego nie powiodlo sie- serwer RPC jest nie dostępny

mam windows xp sp3

format byl robiony nie tak dawno, wiec skad tyle problemów, i nie moge skorzystać z żadnej z porad, ponieważ jest odmowa dostepu …?

PROSZE POMOZCIE

i proszę o zrozumienie, taki ze mnie haker trochę zielony #-o

edit

dodam jeszcze ze po kilku razowym uruchamianiu shutdown -a komunikat o zamykaniu systemy przestaje sie pojawiać, i dopiero za kilka lub kilkanaście godzin potrafi wyskoczyć samo z siebie

czy w ogolę jest to do odratowania…?

Dodane 11.02.2012 (So) 14:00

nikt nie wie jak mi pomoc?